Remont pokoju córki - stylizacja

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
maxymyljano
Świeżynka

Remont pokoju córki - stylizacja

Post autor: maxymyljano » 4 wrz 2018, o 21:00

Witajcie jesienią planuję córce wyremontować pokój. Mam mnóstwo fajnych pomysłów na pokój małej astronautki.
Ściany zamierzam pokryć betonem architektonicznym, natomiast sufit nocą będzie przedstawiał drogę mleczną(lampki led), może macie dodatkowe pomysły i sami już urządzaliście pokój dla dziecka 11-16 lat. Prześlijcie fajne zdjęcia, może coś pod patrzę

mamma999
Forumowiczka

Re: Remont pokoju córki - stylizacja

Post autor: mamma999 » 7 wrz 2018, o 13:04

Dla nas ważnym elementem są również drzwi do takiego pokoju i chyba zdecydujemy się na drzwi Intenso. W planach mamy wymianę wszystkich drzwi, aby to wszystko wyglądało naprawdę dobrze i aby komponowało się z całością.

tycjana
Świeżynka

Post autor: tycjana » 11 wrz 2018, o 17:47

Jesteś pewny, ze dziewczynka chciałaby pokój z motywem kosmosu? Dziewczynki to raczej księżniczki itp

niko32
Forumowiczka

Post autor: niko32 » 17 wrz 2018, o 14:36

moim zdaniem na tej stronie znajdziecie sporo inspiracji: 1pokoj.pl

nimco
Forumowiczka

Post autor: nimco » 27 wrz 2018, o 08:04

W pokoju dziecka beton architektoniczny może być zbyt zimny... może postaw po prostu na szarą farbe? w palecie dulux easycare jest ładny odcień, sobie zobacz. a co do tego sufitu to możesz przykleić fluorescencyjne gwiazdki i będą fajnie w nocy świecić :D

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » 29 wrz 2018, o 10:55

Jeśli potrzebni są fachowcy, to myślę, że pomocna może okazać się strona ogloszenia.taelo, na której umieszcza się ogłoszenia, jeśli potrzebujemy jakiś fachowców. Moim zdaniem jest to całkiem fajna sprawa, ponieważ szybko i w łatwy sposób możemy sprawdzić, kto się do nas zgłosi.

olivka86
Forumowiczka

Post autor: olivka86 » 20 paź 2018, o 09:41

Pomysłu na urządzenie pokoju dziecka możesz poszukać w internecie. Tam aż roi się od inspiracji.
Podczas remontu też może przydać się firma która usunie z domu wszystkie odpady poremontowe.

dakota
Forumowiczka

Post autor: dakota » 22 paź 2018, o 13:01

Widzialam sporo fajnych pomyslow na pokoj dla dziewczyny :)

niko32
Forumowiczka

Post autor: niko32 » 25 paź 2018, o 12:32

witam,
ja wybrałem kolory do pokoju córki - róż i biel, znalazłem blisko mnie położone sklepy z farbami - polecam zaoszczędziłem dużo czasu i wykonałem dobrze robotę :D córka zadowolona

zabiegana
Młodsza Forumowiczka

Post autor: zabiegana » 30 paź 2018, o 12:57

maxymyljano pisze:
4 wrz 2018, o 21:00
Witajcie jesienią planuję córce wyremontować pokój. Mam mnóstwo fajnych pomysłów na pokój małej astronautki.
Ściany zamierzam pokryć betonem architektonicznym, natomiast sufit nocą będzie przedstawiał drogę mleczną(lampki led), może macie dodatkowe pomysły i sami już urządzaliście pokój dla dziecka 11-16 lat. Prześlijcie fajne zdjęcia, może coś pod patrzę
Bardzo dobry pomysł. Myślę, że Twojej córce się spodoba. Moja jest zafascynowana naturą w szerokim pojęciu tego słowa. U nas w pokoju oprócz mebli i ścian ważne miejsce pełni dywan. Często siadamy i bawimy się właśnie na dywanie. Warto dobrać odpowiedni, żeby dopełnić całość stylizacji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”