Jak umeblować mieszkanie?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
jupler
Młodsza Forumowiczka

Re: Jak umeblować mieszkanie?

Post autor: jupler » 17 sty 2019, o 21:21

Według mnie warto umeblować mieszkanie przez internet. Dzisiaj można kupić wszystkie potrzebne meble w sklepie dkwadrat - ceny są bardziej atrakcyjne niż w sklepach stacjonarnych, a meble są świetnie wykonane ;)

Noticeme21
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Noticeme21 » 9 kwie 2019, o 16:54

Polecam nie zapomnieć o oknach.

mróFka
Świeżynka

Post autor: mróFka » 21 kwie 2019, o 11:40

A co robicie ze starymi, niepotrzebnymi meblami i innym sprzętem domowym? Ja zdecydowałam się na ofertę firm RAFLEN: https://raflen.com.pl/wywoz-mebli i naprawdę jestem zadowolona. W ich ofercie jest m.in. wywóz mebli i odbiór gabarytów, w przypadku generalnego remontu, połączonego ze zmianą aranżacji taka firma to prawdziwy skarb. W dodatku prace wykonują szybko, sprawnie i bezproblemowo.

stella
Forumowiczka

Post autor: stella » 9 maja 2019, o 23:13

My teraz kupilismy wlasnie mieszkanie i bedziemy tez meblowac :D A nasze m2 znalezlismy dzieki pomocy biura abc dom z krk

Noticeme21
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Noticeme21 » 11 maja 2019, o 22:10

Nie zapomnijcie o drobiazgu, który dopełnia - oknach i drzwiach. :) Dobre znajdziecie u https://vitopolska.com/

Awatar użytkownika
bronka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: bronka » 5 cze 2019, o 11:15

Poszukaj inspiracji w internecie. Jest wiele stron z ciekawymi propozycjami na wyposażenie wnętrz, więc z pewnością znajdziesz coś co ci się spodoba.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”