Ulubiona restauracja

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
Dominika3
Forumowiczka

Ulubiona restauracja

Post autor: Dominika3 » 30 cze 2018, o 00:56

Chodzicie czasem do restauracji , a jesli tak to gdzie ? Moją ulubioną jest ok WIne Bar. Odkad chlopak zabral mnie tam na randkę to zauroczylam sie tym lokalem i ich kuchnią - zawsze swieze skladniki i sezonowe potrawy :)

olga83
Forumowiczka

Re: Ulubiona restauracja

Post autor: olga83 » 23 lip 2018, o 08:51

W każdym większym mieście można trafić na prawdziwą restauracyjną perełkę. Jeśli chodzi o Warszawę to w mojej ocenie interesująca jest restauracja Na Skrajnej. Podoba mi się, że stawiają na kuchnię polską, opartą na najlepszych składnikach. Na plus jest także menu sezonowe. No i lokalizacja. Nie jest to centrum Warszawy, a obrzeża - ale to duży plus - wokół piękna, zielona okolica.

mysia77
Świeżynka

Post autor: mysia77 » 4 sie 2018, o 19:55

Niedawno też miałam przyjemność być w Warszawie i tak całkiem z przypadku trafiłam do restauracji Bubbles. Ten wyjątkowy lokal naprawdę mnie oczarował, nigdzie nie jadłam tak znakomitych potraw. Bardzo mi się spodobał fakt, że menu było bogate i zróżnicowane. Także można było coś wybrać wyjątkowego dla siebie. Na pewno jak będę w stolicy to ponownie tam zajrzę.

Nati
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Nati » 3 paź 2018, o 12:04

Moją ulubioną restauracją jest Kolorowa w Olsztynie. Za nieduże pieniądze można tam zjeść pyszny obiad, a sam wystrój lokalu jest bardzo przyjemny. Polecam jeśli ktoś jest z okolic, a jeszcze nie miał okazji tam być.

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 5 paź 2018, o 08:40

Jak mamy z mężem ochotę na dobrą pizzę to zawsze wybieramy się do restauracji Pianka. Akurat mieszkamy w centrum Warszawy, więc mamy do niej zaledwie parę kroków. Często jadamy tam o 2 w nocy po sobotnim seansie w kinie. Zawsze jedzenie jest świeże i dobre. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie klimat i dobre jedzenie.

Devil93
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Devil93 » 27 lis 2018, o 22:30

Moją ulubioną restauracją z niecodziennym podejściem do kuchni polskiej jest Szara Gęś z Krakowa. Miałam przyjemność dwukrotnie tam gościć i zajadać się zupą dnia, a także kaczką z miodem. Niesamowite odczucia i nowe smaki. Jeśli ktoś jest na nie otwarty, to z całego serca polecam. Wystrój podobał mi się , na pewno jest niepowtarzalny.

Ramona
Świeżynka

Post autor: Ramona » 13 gru 2018, o 20:33

Jeśli mowa o wspaniałych restauracjach z Krakowa,to warto też bliżej poznać ofertę restauracji https://fiorentina.com.pl
jest ona wyjątkowa pod każdym względem,oferuje swoim gościom krwisty stek po florencku,oraz dania bazujące na tak znanej nam doskonale kuchni włoskiej.Można u nich zorganizować przyjęcia okolicznościowe,spotkania rodzinne czy biznesowe.

Naeli49
Świeżynka

Post autor: Naeli49 » 19 gru 2018, o 15:27

Bardzo lubię Steak House z Wrocławia - jako smakosz mięsa tam czuję się jak w niebie.

agatha
Młodsza Forumowiczka

Post autor: agatha » 21 sty 2019, o 22:53

Ja lubię restaurację Akademia na Mokotowie. Ma w sobie to "coś". Przytulnie urządzone wnętrze i zapachy się w nim unoszące zapraszają aż do stołu. Moje serce skradła sałatka z przegrzebkami. Całości dopełnia oczywiście mój ulubiony Riesling. Z pewnością jest to miejsce, które warto, nie... które trzeba odwiedzić przy okazji wizyty w stolicy!

vizzka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: vizzka » 20 maja 2019, o 17:54

takich ciekawych miejsc jest w Polsce wiele jak widać :) Ja mam kilka ulubionych restauracji w kilku miastach. Jak jezdzimy do Zakopanego to z reguły jadamy w restauracji Tarasy Gubałówka. Bardzo smaczne jedzenie, rozsądne ceny, sympatyczna obsługa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”