Modny zegarek pomysłem na prezent?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
marcel92
Forumowiczka

Modny zegarek pomysłem na prezent?

Post autor: marcel92 » 25 cze 2018, o 18:47

Chciałbym podarować swojej żonie coś wyjątkowego... Zbliża się nasza rocznica ślubu i chciałbym sprawić jej przyjemność. Z uwagi na to, że uwielbia zegarki, chciałbym podarować jej jeden.

bialymis
Świeżynka

Re: Modny zegarek pomysłem na prezent?

Post autor: bialymis » 26 cze 2018, o 08:09

Ja jednak jestem zaboboniarą i nie chciałabym dostać od męża zegarka ;)

engii5
Młodsza Forumowiczka

Post autor: engii5 » 28 cze 2018, o 12:31

Też słyszałam, że nie powinno się dawać zegarków. Moja siostra mówiła, że u niej dwa razy się to sprawdziło. Sama kiedyś dałam jej zegarek, gdy mieszkałyśmy razem i w ciągu roku się wyprowadziła :D

martakurek0
Forumowiczka

Post autor: martakurek0 » 28 cze 2018, o 17:21

do mnie jakoś nie przemawia zegarek na prezent, chyba, że znamy kogoś na tyle dobrze, żeby wiedzieć co dobrać

J0ann02
Świeżynka

Post autor: J0ann02 » 29 cze 2018, o 14:49

Myślę że zegarek to dość indywidualna sprawa ale jeżeli masz przekonanie że dokładnie wiesz jaki zegarek będzie się podobał żonie to kupuj śmiało.

Barbare
Świeżynka

Post autor: Barbare » 29 cze 2018, o 14:56

jak zna się gusta swojej żony to jak najbardziej można kupić zegarek. Jednakże jest to prezent jak dziewczyny pisały dosyć osobisty i można nie trafić w gust danej osoby. Jak wiesz co Twoja żona lubi to kupuj.

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 3 lip 2018, o 06:29

Ja się zastanawiam od dłuższego czasu co kupić na prezent dla rodziców z okazji rocznicy ślubu, ale chyba w tak wyjątkowym dniu zaprosimy rodziców na uroczysty obiad do restauracji Akademia w Warszawie. Pomimo że mamy jakieś 60 km to myślę że warto. Przecież taki dzień nie zdarza się często, a dla nich należy się też jakieś miłe spotkanie w gronie najbliższych.

mysia77
Świeżynka

Post autor: mysia77 » 11 sie 2018, o 20:33

Pomysł na prezent jak widać nie brakuje... Ale tak jak poprzedniomówczyni wspomniała o restauracji, dodam że przykładowo mała impreza okolicznościowa byłaby świetnym pomysłem na prezent. Można byłoby zaprosić przykładowo do restauracji Bubbles najbliższych i zjeść tam przepyszną kolację przy kieliszku dobrego szampana czy wina. Według mnie każdy ucieszyłby się z takiej koncepcji.

jupler
Młodsza Forumowiczka

Post autor: jupler » 29 sie 2018, o 21:39

Ja bym postawił raczej na jakąś ładną torebkę :) Zerknij sobie np. na taki model z Merg.pl:
Obrazek
Z zegarkaami są jednak różne przesądny, a jeżeli chodzi o torebki to nie znam kobiety, któraa narzekałaby na ich nadmiar ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”