Z usług którego ginekologa korzystacie?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
marcel92
Forumowiczka

Z usług którego ginekologa korzystacie?

Post autor: marcel92 » 25 cze 2018, o 17:31

Tak jak w tytule - z usług którego ginekologa korzystacie? Ja, mieszkam w Białymstoku i korzystam z usług polikliniki - z uwagi na to, że planuję w niedługim czasie zajść w ciążę, chcę, aby to ona opiekowała się mną i moim dzieckiem...

J4dw18
Świeżynka

Re: Z usług którego ginekologa korzystacie?

Post autor: J4dw18 » 18 lip 2018, o 13:21

Jeżeli chodzi o ginekologa w Łodzi to ja chodzę do tej przychodni melissamed. Tam przyjmuję moja pani ginekolog do której chodzę praktycznie od zawsze ale ogólnie słyszałam same pozytywne opinie o wszystkich pracujących tam lekarzach. Nie tylko ginekologach ale również lekarzy innych specjalizacji. Ja uważam że to jedna z najlepszych przychodni w jakich miałam kiedykolwiek okazję się leczyć.

tośka
Świeżynka

Re: Z usług którego ginekologa korzystacie?

Post autor: tośka » 9 sie 2018, o 19:28

Też jestem przed wyborem ginekologa. Zamierzam stosować tabletki antykoncepcyjne i najpierw trochę w necie czytam na ten temat.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”