Z usług którego ginekologa korzystacie?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
marcel92
Forumowiczka

Z usług którego ginekologa korzystacie?

Post autor: marcel92 » 25 cze 2018, o 17:31

Tak jak w tytule - z usług którego ginekologa korzystacie? Ja, mieszkam w Białymstoku i korzystam z usług polikliniki - z uwagi na to, że planuję w niedługim czasie zajść w ciążę, chcę, aby to ona opiekowała się mną i moim dzieckiem...

J4dw18
Świeżynka

Re: Z usług którego ginekologa korzystacie?

Post autor: J4dw18 » 18 lip 2018, o 13:21

Jeżeli chodzi o ginekologa w Łodzi to ja chodzę do tej przychodni melissamed. Tam przyjmuję moja pani ginekolog do której chodzę praktycznie od zawsze ale ogólnie słyszałam same pozytywne opinie o wszystkich pracujących tam lekarzach. Nie tylko ginekologach ale również lekarzy innych specjalizacji. Ja uważam że to jedna z najlepszych przychodni w jakich miałam kiedykolwiek okazję się leczyć.

tośka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: tośka » 9 sie 2018, o 19:28

Też jestem przed wyborem ginekologa. Zamierzam stosować tabletki antykoncepcyjne i najpierw trochę w necie czytam na ten temat.

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 17 paź 2018, o 13:19

Ja zawsze jak wybieram się do ginekologa, to zawsze do tego samego co moja siostra. I chyba będę musiała się wybrać niebawem. Bo niepokoi mnie jedna sprawa, a mianowicie dziwne upławy przed okresem, co nigdy nie miałam z tym problemu. Czy ktos też miał ten problem ? Czytałam o przyczynach tych upławów http://uplawy.pl/uplawy-przed-okresem-o ... d-okresem/ i zastanawiam się czy sa na to jakies domowe sposoby czy jednak wizyta u ginekologa jest niezbędna ?

marta123
Świeżynka

Post autor: marta123 » 19 paź 2018, o 08:49

Korzystam z usług ginekologa z Warszawy http://www.warszawa.klinikabocian.pl/of ... nekologia/. Uważam, że to świetny lekarz. Prowadził moją ciążę od początku i zawsze mogłam liczyć na pomoc. Wszystkie badania były wykonywane na miejscu, klinika posiada bardzo dobrej jakości nowoczesny sprzęt ginekologiczny. Personel się mną dobrze zajmował również po porodzie. Uważam, że dobry ginekolog to podstawa, dlatego cieszę się, że ja miałam takiego, którego można polecić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”