deweloper mazowieckie

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
anuka
Forumowiczka

deweloper mazowieckie

Post autor: anuka » 28 gru 2020, o 22:23

Które okolice blisko Warszawy polecacie do zamieszkania? Siostra w końcu chce zjechać do PL, mam jej pomóc poszukać czegoś. Bierzemy pod uwagę Ożarów Mazowiecki, co myślcie? Które okolice są warte zamieszkania?

blaska
Młodsza Forumowiczka

Re: deweloper mazowieckie

Post autor: blaska » 24 wrz 2021, o 09:39

jeśli jeszcze szukasz to zobacz sobie to osiedle https://homepremium.pl/mieszkania-w-ozarowie-mazowieckim/ deweloper z doświadczeniem, fajna lokalizacja, blisko centrum, ma być kameralnie i samo osiedle ma mieć swój prywatny ogród

marciak
Młodsza Forumowiczka

Post autor: marciak » 16 gru 2021, o 22:16

Jeśli o mnie chodzi to z różnych względów wolałam kupić mieszkanie w samej Warszawie niż gdzieś poza. Z tym, że ja z rynku wtórnego, nie od dewelopera. Ale osiedle ładne, w dobrej lokalizacji, z bardzo dobrym zarządcą per modum. Tak więc bardzo dobrze trafiałam muszę przyznać.

kulska
Forumowiczka

Post autor: kulska » 24 sty 2022, o 17:10

Dokładnie! Dlatego ja zdecydowałam się na zakup mieszkania! Niedawno przeprowadzam się do Warszawy :) Chcę zamieszkać w nowoczesnym mieszkaniu na nowoczesnym osiedlu ale w spokojnej okolicy, dlatego wybrałam osiedle Poematu w warszawskim Wawrze

Chinabet
Starsza Forumowiczka
Kontakt:

-

Post autor: Chinabet » 25 lut 2022, o 15:38

It is remarkable, rather valuable piece

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”