Jakie schody do domu?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
Belch
Forumowiczka

Jakie schody do domu?

Post autor: Belch » 8 maja 2018, o 12:47

Własnie zaczynamy urządzać z mężem nasz nowy dom i zastanawiamy sie jakiego rodzaju schody n piętro wybrać? Mnie najbardziej podobają się jakieś schody nowoczesne, ale nie wiem co na to mój maż. A wy co sądzicie? Jakie schody byście wybrali do swoich domów?

Anastazja
Forumowiczka

Re: Jakie schody do domu?

Post autor: Anastazja » 7 lip 2018, o 10:52

Jak już zdecydujesz się na schody to warto pomyśleć też o kupnie lamp oświetlenia ulicznego, taka lampa oświetlenia ulicznego będzie pieknie wyglądać przed wejsciem do Twojego domu, a poza tym bedzie dawała bardzo dużo światła, dzięki czemu twoje schody będą zawsze dobrze oświetlone i dobrze widoczne nocą.

oska
Młodsza Forumowiczka

Post autor: oska » 15 lip 2018, o 18:35

Przede wszystkim musisz postawić na schody, które będą komponowały się ze stylem, który panuje w twoim wnętrzu. U nas świetnie sprawdzają się nowoczesne schody wewnętrzne. Połączenie drewna i stali nierdzewnej wygląda efektownie i zachwyca naszych gości, szczególnie po odpowiednim zaimpregnowaniu;) Myślę więc ze takie nowoczesne schody wewnętrzne to inwestycja na długie lata

Nitroza
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Nitroza » 27 sie 2018, o 16:30

Ja proponuję rozważyć schody z kamienia naturalnego. Takie schody przyciągają uwagę i wzbudzają zachwyt. A przy tym są solidne, trwałe i niezwykle eleganckie.

oska
Młodsza Forumowiczka

Post autor: oska » 30 paź 2018, o 20:55

Moim zdaniem najlepiej się sprawdzają (i wyglądają!) schody drewniane. Mamy takie w domu i przy dwójce dzieci i średnim psie wszystko jest z nimi w porządku. Nie są śliskie, nie rysują się szybko i są łatwe w utrzymaniu. No i musisz dobrać je tak, by komponowały się z resztą pomieszczenia, nie gryząc się ze stylem w jakim masz urządzony dom.

paniola
Świeżynka

Post autor: paniola » 17 lut 2019, o 10:53

Bardzo nowoczesne są schody ze stali nierdzewnej, my takie mamy i w połączeniu ze szklanymi balustradami wygląda to bardzo efektownie. Każdy kto do nas przychodzi zachwyca się naszą klatką schodową. Jest bardzo przestonna i świetnie oświetlona dzięki oknom dachowym. Jeżeli szukacie nowoczesnych rozwiązan, to takie schody z pewnoscia Wam sie spodobają. Ja na początku nie byłam przekonana, ale jestem bardzo zadowolona z efektu.

zamojska
Świeżynka
Kontakt:

Post autor: zamojska » 19 lut 2019, o 10:25

Jak jakie ? Drewniane.

niko32
Forumowiczka

Post autor: niko32 » 19 lut 2019, o 12:05

ja polecam drewniane schody, oczywiście mam na myśli schody łączące pierwsze piątro z drugim (wewnętrzne), a dodatkowo nad schodami można umieścić przepiękne lampy wiszące.

Andy
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Andy » 20 lut 2019, o 12:17

zamojska pisze:
19 lut 2019, o 10:25
Jak jakie ? Drewniane.
Zgadzam się. Nie ma jak drewniane schody - piękne, zawsze modne i wytrzymałe. Szczególnie polecam schody dębowe (nam robiła właśnie takie firma Styl Drzewa) - wyglądają fantastycznie, mimo że już parę lat upłynęło od ich montażu. Co ważne, do produkcji schodów firma używa najlepszej jakości drewna i maluje je bezpiecznymi dla zdrowia olejami lub lakierami (zależnie na co się zdecydujesz). Schody oczywiście robione są na wymiar i zgodnie z wymaganiami klienta.

stella
Forumowiczka

Post autor: stella » 21 cze 2019, o 16:01

NAm nasz wyarzony domek pod krakowem pomoglo znalezc biuro nieruchomosci abc dom. Świetni profesjonalisci :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”