Reklama dla mojej firmy poprzez systemy wystawiennicze. Dobry pomysł?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
lulu1
Świeżynka

Reklama dla mojej firmy poprzez systemy wystawiennicze. Dobry pomysł?

Post autor: lulu1 » 12 lip 2018, o 09:13

Witam. Tak się zastanawiam nad pozyskaniem nowych klientów. Założyłem firmę niedawno. Klientów trochę jest ale mogłoby być więcej. Pomyślałem o zakupie różnego rodzaju gadżetów reklamowych, tj. jakieś roll upy kasetony może stoiska, namioty, żeby rozstawiać na różnych eventach. Ktoś w ten sposób reklamował swoją firmę? Opłaca się?

lulu1
Świeżynka

Re: Reklama dla mojej firmy poprzez systemy wystawiennicze. Dobry pomysł?

Post autor: lulu1 » 18 lip 2018, o 11:38

lulu1 pisze:
12 lip 2018, o 09:13
Witam. Tak się zastanawiam nad pozyskaniem nowych klientów...
Ktoś coś?

J4dw18
Świeżynka

Post autor: J4dw18 » 18 lip 2018, o 13:38

myślę że lepszym rozwiązaniem jest inwestycja w marketing internetowy. Ale taka forma reklamy też jest potrzebna. Warto się pokazywać na różnego rodzaju eventach branżowych.

marcel92
Forumowiczka

Post autor: marcel92 » 19 sie 2018, o 21:41

Nie ograniczałbym się wyłącznie do tej formy reklamy. Mając sklep internetowy warto również zadbać o jego odpowiedni wizerunek. Z pewnością warto jest zainwestować w torby z nadrukowanym logotypem naszej firmy. Jedną z firm, która się w tym specjalizuje jest http://mmflex.pl/torby-foliowe-koszulka/ - myślę, że warto skorzystać z jej usług.

Anastazja
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Anastazja » 14 wrz 2018, o 15:03

Jeżeli chodzi o dobry pomysł na reklame to ja polecam Ci sprawdzić możliwości jakie daje Ci strona https://wykonawca.taelo.pl/ znajdziesz tutaj naprawdę wiele ciekawych rozwiazan. Jednym z nich jest profil firmowy dzięki któremu będzie napływać do ciebie wiele zleceń od zleceniodawców lub z serwisu, a wszystko to zupełnie za darmo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”