Budowa domu

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
engii5
Młodsza Forumowiczka
Posty: 18
Rejestracja: 28 cze 2018, o 12:29

Budowa domu

Post autor: engii5 » 9 lip 2018, o 10:03

Jakiś czas temu budowaliśmy dom w okolicach Łodzi i pomagała nam ekipa z http://firmabudowlanawalczak.pl Nigdy wcześniej nie współpracowałam z tak dobrymi fachowcami. Udzielili nam fajnych rad. Zastanawiam się teraz, jak u Was przebiegała budowa domu? Czy to był czas pełen stresu, czy coś byście zmienili?

Anastazja
Młodsza Forumowiczka
Posty: 14
Rejestracja: 2 lip 2018, o 14:07

Re: Budowa domu

Post autor: Anastazja » 12 lip 2018, o 21:25

Podczas budowy domu, warto korzystać z wielu firm które moga pomóc w pracach dobrą firmą z której usług warto skorzystać jest http://wojtynski.com.pl/zwir-plukany/ mogą wysypać dla Ciebie żwir plukany który będzie bardzo dobrą i ładną ozdobą wokół domu, lub podnieść dla Ciebie teren w celu wyrównania przed budową, Ich oferta jest bardzo szeroka, i jeżeli chcesz wiedzieć wiecej po prostu się do nich odezwij :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”