Budowa domu

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
engii5
Młodsza Forumowiczka

Budowa domu

Post autor: engii5 » 9 lip 2018, o 10:03

Jakiś czas temu budowaliśmy dom w okolicach Łodzi i pomagała nam ekipa. Nigdy wcześniej nie współpracowałam z tak dobrymi fachowcami. Udzielili nam fajnych rad. Zastanawiam się teraz, jak u Was przebiegała budowa domu? Czy to był czas pełen stresu, czy coś byście zmienili?

Anastazja
Młodsza Forumowiczka

Re: Budowa domu

Post autor: Anastazja » 12 lip 2018, o 21:25

Podczas budowy domu, warto korzystać z wielu firm które moga pomóc w pracach.

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 20 lip 2018, o 11:35

Jeżeli budujesz dom to na pewno przyda Ci się firma brukarska.

emil18la
Świeżynka

Post autor: emil18la » 22 lip 2018, o 21:47

Kochane, jak myślicie? Czy czarne kontakty to dobry pomysł? Mąż upiera się przy białych, a ja uważam, że czarne nie będą wyglądać najgorzej.

kopcia
Świeżynka

Post autor: kopcia » 2 sie 2018, o 22:10

Z kim robiliście ogrodzenie? :) Siostra poleca mi i faktycznie, mają bardzo ciekawe projekty w swoim katalogu, ale może rzucicie mi jeszcze jakąś perełkę :D

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 9 wrz 2018, o 08:22

Fakt budowa domu nie należy do najłatwiejszych zadań, ale jak już się wybudujesz i wykończysz to dopiero jest satysfakcja Smile My też jesteśmy na etapie budowy i jeszcze wiele przed nami. Ale może jak planujesz w przyszłości to warto pomyśleć o nowoczesnych systemach wentylacyjnych https://www.schiedel.com/pl/ my akurat planujemy u nich kupić.

Matka_Wariatka
Forumowiczka

Post autor: Matka_Wariatka » 10 wrz 2018, o 08:47

Ja dom akurat skończyłam teraz zastanawiam się nad ogrodzeniem, czy panele ogrodzeniowe czy siatkę, co sądzicie? W pobliżu mnie znalazłam ofertę w https://www.phufrankowicz.pl, nie wiem co wybrać.

tycjana
Świeżynka

Post autor: tycjana » 11 wrz 2018, o 21:27

Kochani, a ja szukam jakiejś firmy specjalizującej się w produkcji klap oddymiających, przewietrzających i tego typu rzeczy. Trochę tego u nas będzie, i chciałabym, żeby zrobione to było dobrze i profesjonalnie. Kolega mówił, że tutaj jest całkiem niezła firma, może macie jakieś doświadczenia?

frombork
Świeżynka

Post autor: frombork » 14 wrz 2018, o 14:37

W najbliższym czasie zaczynam budowę domku jednorodzinnego ale nie mam jeszcze projektanta. Nie wiedziałam jak rozpocząć szukanie, ale ostatnio znajomy polecił mi stronę https://www.porady-remontowe.pl/tanie-projekty-domow/ która opisuje jak należy dokonać wyboru osoby wykonującej projekt. To faktycznie duża pomoc dla takich żółtodziobów jak ja :)

krysinski
Świeżynka

Post autor: krysinski » 21 wrz 2018, o 10:01

Matka_Wariatka pisze:
10 wrz 2018, o 08:47
Ja dom akurat skończyłam teraz zastanawiam się nad ogrodzeniem, czy panele ogrodzeniowe czy siatkę, co sądzicie?
Panele ogrodzeniowe lepiej się prezentują i są znacznie trwalsze niż siatka. Jeżeli chcesz trochę zaoszczędzić to front posesji wykonaj z paneli ogrodzeniowych. Natomiast na tył i boki (od strony sąsiadów) zamontuj siatkę ogrodzeniową Resitor.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”