Jak zaaranżować kuchnię??

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
parysia8
Młodsza Forumowiczka

Re: Jak zaaranżować kuchnię??

Post autor: parysia8 » 24 cze 2018, o 09:13

My teraz mamy wszystko w ozdobach mundialowskich. Mój maż z synkiem kupili girlandy wiszące o kształcie piłek i balony oraz słomki z medalionem, typowe na mundial. Bardzo fajnie to wszystko wygląda, pomimo,ze ja nie lubię oglądać meczy :)

Anastazja
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Anastazja » 7 lip 2018, o 15:43

Jeżeli chodzi o aranżację to kuchnie mam już za sobą, teraz przedemną juz tylko aranżacje reszty pokoi. Mam w planie położyć nową wykładzine w salonie i znalazłam już nawet producenta którego opinie podobają mi się najbardziej. Oferta również jest bardzo korzystna, i chyba u nich zamówie sobie właśnie taką wykładzinę.

fiszerowa
Forumowiczka

Post autor: fiszerowa » 11 lip 2018, o 21:25

My skorzystaliśmy z pomocy projektanta i nie żałujemy, dzięki takiemu projektowi wykorzystaliśmy każde miejsce w kuchni, przez co jest ona teraz strasznie funkcjonalna. Najbardziej ciesze się ze sprzętów agd, które są zabudowane - wcześniej takich nie mieliśmy. My mamy dokładnie sprzęt marki Candy - użytkujemy od roku i żadnych usterek, serwisów czy reklamacji.

martakurek0
Forumowiczka

Post autor: martakurek0 » 21 sie 2018, o 10:57

Przed remontem korzystałam z inspiracji znalezionych w necie. Robiłam meble na wymiar, potem konsultowałam moje "pomysły" z panem, który wykonywał prace i pewne rzeczy wybijał z głowy, inne mówił, że są wykonalne. Co do wymagań, to miałam jedno - żeby gdzieś upchnąć zmywarkę :D I to była chyba najlepsza inwestycja w mojej nowiuteńkiej kuchni. Pan doradził, żeby ją zabudować a nie zostawiać samodzielnie. Miałam pewne obawy, ponieważ "a jak się zepsuje, to będę musiała pół kuchni demontować, żeby się dostać do zmywarki. Na szczęście tak to nie działa, a pan śmiał się i mówił, żeby dobrze dbać, że on może z własnego doświadczenia polecić kapsułki do zmywania sunlight. I że mają też środek do czyszczenia zmywarek, że on używa już długi czas i nic a nic mu się nie dzieje, a zmywarka dalej działa i wygląda jak nowa.

muminka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: muminka » 22 sie 2018, o 13:05

Ja też się inspirowałam różnymi fajnymi aranżacjami i na jednej z nich zobaczyłam cudne kamienne naturalne blaty https://www.granmal.eu/ , tak mi się spodobały że zamówiłam takie dla siebie, wiem że posłużą długie lata bo to najtrwalszy materiał

PierwotnyM
Świeżynka

Post autor: PierwotnyM » 22 sie 2018, o 13:24

Urządzając kuchnie warto się dokładnie zastanowić nad rozmieszczeniem mebli. Jeżeli meble są pod zabudowę trzeba liczyć się z tym, że dostęp do nich po naprawie może być utrudniony. Ja miałam szczęście i mechanik z http://www.technikan.pl/ nie miał większych problemów z naprawą zmywarki. Jednak koleżanka przez to, że miała zrobione wszystko "na styk" miała nie mały problem jak ją zalało.

Bryłka83
Forumowiczka

Post autor: Bryłka83 » 22 sie 2018, o 19:06

Powiem Wam, że ja też miałam dość duży problem z urządzeniem kuchni. Generalnie zastanawiałam się czy wybrać płytki czy może tylko pomalować ściany. W moim rodzinnym domu zawsze były płytki i jakoś przyzwyczaiłam się, że po prostu powinny znaleźć się w kuchni. Jeśli też nie możecie się zdecydować to kliknijcie na stronę archiweb. Tu jest sporo podpowiedzi jak urządzić modną i funkcjonalną kuchnię.

olivka86
Młodsza Forumowiczka

Post autor: olivka86 » 28 sie 2018, o 20:22

Teraz jest tyle różnych i pięknych pomysłów na kuchnie, że ciężko wybrać jedną, konkretną aranżację. Ja mam swoją własną wizję kuchni i jestem na dobrej drodze by ją zrealizować. Widziałam, ze salon Nolte w Domotece - https://nolte-kueche.pl/ ma designerskie i funkcjonalne meble. Chyba złożymy tam zamówienie bo rozwiązania zastosowane w tych meblach są świetne.

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » wczoraj, o 21:47

Niestety wystrój wnętrz to nie jest temat, z którym sobie świetnie radzę, ale chciałabym, aby moje mieszkanie było w 100% wymyślone przeze mnie, dlatego po prostu szukam jakiś dobrych porad. Z kuchnią mam chyba najgorzej, ponieważ podobają mi się bardzo jasne wnętrza, ale nie wiem, czy kuchnia w jasnym kolorze to dobry wybór ze względu na wszystkie zanieczyszczenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”