Upadłość konsumencka

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
adikin
Świeżynka

Upadłość konsumencka

Post autor: adikin » 26 wrz 2018, o 22:45

Jak sobie poradzić z kredytami i zadłużeniami w firmie? Brakuje mi już sił do walki z tym wszystkim i myślę by zgłosić upadłość konsumencką. Trafiłam nawet na firmę, która może mi w tym pomóc. Czy to dobry pomysł?

teresa.oros
Forumowiczka

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: teresa.oros » 19 cze 2020, o 19:46

Skontaktuj się z nimi https://kancelarialexa.pl/ - działają w branży od lat, mają doświadczenie i skutecznie uwolnisz się z nimi od długów, by zacząć nowe, spokojniejsze życie. Nie tylko upadłością się zajmują, ocenią Twoją sytuacje i wybiorą najlepsze rozwiązanie

basienka
Forumowiczka

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: basienka » 29 cze 2020, o 18:22

Zdecydowanie skontaktuj sie z dobrym adwokatem - w wojewodztwie pomorskim to moglabym polecic Lukasza Weglowskiego z Kancelarii w Kamieniu Pomorskim. Idealnie poprowadzona sprawa spadkowa, mimo, ze zapowiadalo sie wiele przeciwnosci to bez zbednych problemow udalo sie dojsc do porozumienia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”