Dobra reklama

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
rezolutna
Forumowiczka

Dobra reklama

Post autor: rezolutna » 16 lut 2019, o 06:03

Przypuszczam że każdego przedsiębiorcę zainteresuje ta strona wykonawca.taelo.Tu jest możliwość zamieszczenia darmowej i dobrej reklamy i pozyskania klienta. Dzięki stworzeniu wizytówki można dodawać takie informacje jak: dane kontaktowe, zdjęcia z poprzednio zrealizowanych zleceń, przekierowania do kanałów w mediach społecznościowych, godziny i miejsce świadczenia usług.

paniola
Świeżynka

Re: Dobra reklama

Post autor: paniola » 21 mar 2019, o 12:45

Własna firma to wiele obowiązków, ale w moim rzypadku takze wielka satysfakcja i niezależność, ale uważam, ze jedną z najwazniejszych rzeczy jest reklama i rozpoznawalnośc firmy na lokalnym rynku. Co jakis czas zlecam zrobienie ulotek aby poszło w miasto, zawsze jest odzew w postaci większej liczby klientów. Jestem zadowolona, bo zawsze jest szybka realizacja. A co u was działa najlepiej?

EwelinaK
Młodsza Forumowiczka

Post autor: EwelinaK » 10 maja 2019, o 08:31

Witam, od dłuższego czasu korzystam z gadżetów reklamowych, zauważyłam że klienci to bardzo lubią taki drobny upominek z własnym nadrukiem logo plus dane kontaktowe, zawsze zostaje pod ręką klienta, już miałam nie raz sytuację kiedy to klient powiedział dobrze, że dostałem taki prezencik bo mam zawsze kontakt pod ręką, bo wizytówki to często gubię :) ostatnim hitem reklamowym były pamieci usb, tak zamawiam u nich bo mają taką szeroka ofertę w rewelacyjnej cenie, że to mi się opłaca.

albena
Młodsza Forumowiczka

Post autor: albena » 22 cze 2019, o 09:35

Najlepszym pomysłem na reklamowanie swojej firmy jest wynajęcie agencji marketingowej, która dobierze odpowiednie środki reklamy. Sama korzystam z agencji Berkano Expo, doskonała opcja, ponieważ zajmują się projektowaniem i produkcją wszelakich materiałów POS. Mają interesującą stronę z wieloma przykładowymi dokonaniami dla renomowanych marek https://www.berkano.pl/portfolio

marcel92
Forumowiczka

Post autor: marcel92 » 1 gru 2019, o 21:45

Moja firma rozwinęła się dopiero po założeniu strony, dlatego dla mnie nie ma lepszej reklamy dla firmy niż własna strona internetowa. Domenę, hosting i certyfikat SSL mam wykupiony w nazwa.pl i polecam. Prowadzenie strony, korzystając z ich usług to bardzo niski koszt, ale super strona. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”