Przeprowadzka do Norwegii

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
onemorenight
Świeżynka

Przeprowadzka do Norwegii

Post autor: onemorenight » 22 sie 2017, o 10:21

Nie marzylyscie przeprowadzic sie do innego kraju? Ja od wielu lat jezdze do Norwegii pracowac kilka miesiecy .. a za zarobione pieniadze zyje tutaj. Szczerze powiedziawszy lata leca, a to wszystko sprawia mi co raz wiecej trudu .. trzeba bedzie podjac wybor gdzie osiedlic sie na stale. Porownojac wszystkie za i przeciw jednoznacznie wygrywa tutaj Norwegia. Oczywiscie wszystko bede musiala sobie dokladnie zaplanowac ale glownie to beda kwestie logistyczne. Z uslug jakiej firmy polecalibyscie mi skorzystac? Zastanawiam sie nad Fortis. Tak daleka przeprowadza to naprawde duza odpowiedzialnosc, trzeba zadbac o ubezpieczenie wszystkiego, nic nie moze sie zniszczyc ani zaginac .. dlatego musze znalezc jak najlepsza oferte. Jak wypada wyzej wymieniona pod tym wzgledem? Bede wdzieczna za opinie z pierwszej reki. Pozdrawiam

marcel92
Forumowiczka

Re: Przeprowadzka do Norwegii

Post autor: marcel92 » 27 gru 2018, o 17:57

Czy już wiesz, w jaki sposób przewieziesz swoje rzeczy? Ja proponowałbym Ci skorzystać z usług profesjonalnej firmy, a zaoszczędzisz sobie sporo nerwów. Ze swojej strony mogę polecić firmę Jupiter Transport. Jest stosunkowo tania i naprawdę dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków.

dakota
Forumowiczka

Re: Przeprowadzka do Norwegii

Post autor: dakota » 14 mar 2019, o 16:49

A sprawdzalas oferte firmy Jupiter? nam oni pomagali przeprowadzic sie do Holandii , zobacz sobie bo naprawde solidna firma, sprawdzona juz niejednokrotnie w naszej rodzinie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”