Jak dbacie o swoje zdrowie?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
ewelina92
Forumowiczka

Jak dbacie o swoje zdrowie?

Post autor: ewelina92 » 17 lis 2018, o 23:10

Tak jak w tytule – w jaki sposób dbacie o swoje zdrowie? Jakie kroki podejmujecie, aby zachować je w jak najlepszej kondycji?

dakota
Forumowiczka

Re: Jak dbacie o swoje zdrowie?

Post autor: dakota » 21 lis 2018, o 15:17

No przede wszystkim zdrowa zbilansowana dieta i aktywnosc fizyczna :) Moim zdaniem wazne jest tez odpowiednie nawodnienie, zeby metabolizm dzialal jak powinien. Ja jeszcze dodatkowo to stosuje kapsulki intesta zeby wzmocnic blone sluzowa jelit i wyregulowac procesy trawienne :)

olivka86
Forumowiczka

Post autor: olivka86 » 22 lis 2018, o 21:28

Ja postanowiłam w końcu zadbać o siebie i chyba wybiorę się do tej kliniki na kilka dni imc.wroc.pl. Mają tam świetną ofertę w dobrej cenie. Można odpocząć, smacznie zjeść w wegetariańskiej restauracji i zatroszczyć się o swoje zdrowie. Dawno nigdzie nie byłam i nie miałam czasu o siebie zadbać. Najwyższy czas to zmienić.

marcel92
Forumowiczka

Post autor: marcel92 » 28 lis 2018, o 20:36

Moim zdaniem warto stosować niektóre zioła. Ten sklep ganjafarmer.com.pl jest bardzo dobry i renomowany. Posiada szeroki asortyment oraz atrakcyjne ceny. Sama marka cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami w internecie na swój temat. Proces zamawiania jest bardzo prosty a wiele opcji dostawy bardzo komfortowe. Polecam sprawdzić.

cecylia
Młodsza Forumowiczka

Post autor: cecylia » 5 gru 2018, o 17:44

Do mnie w sumie niedawno dotarło jak wazne jest dbanie o nasz organizm. W końcu mamy tylko jedno zdrowie i wazne jest by nie szwankowało. Z ostatnich informacji jakie udało mi się wyczytać tutaj http://lunazyna.pl/ , to lunazyna ma bardzo dobry wpływ na nasz organizm. Warto zadbać o to by pojawiła się w naszym organizmie.

kulska
Forumowiczka

Post autor: kulska » 10 lut 2019, o 16:24

Dla mnie też zdrowie jest bardzo ważne i staram się o nie dbać także w naturalny sposób, bardzo dużo porad tego typu jest na portalu www.naturalnieozdrowiu.pl z którego bardzo często korzystam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”