Zabezpieczenie przed ciaza? jakie?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
dakota
Młodsza Forumowiczka

Zabezpieczenie przed ciaza? jakie?

Post autor: dakota » 21 lis 2018, o 15:26

Kochane, stoje teraz przed trudnym wyborem. Po urodzeniu synka chcielibysmy zaczac sie z mezem zabezpieczac, bo nie mozemy sobie pozwolic teraz na drugie dziecko. Jakie metody waszym zdaniem sa najlepsze? Jak u was sprawdzaly sie tabletki? Dobrze sie czulyscie?

Barbana88
Forumowiczka

Re: Zabezpieczenie przed ciaza? jakie?

Post autor: Barbana88 » 21 lis 2018, o 20:56

Dwa miesiace temu urodziłam córeczke :) Myślelismy z partnerem o dwoch opcjach. Pierwsza to wkładka na 5 lat a druga to tabletki. Po przeanalizowaniu za i przeciw stwierdzilismy ze bede brac tabletki bo za dwa moze trzy lata bedziemy sie starac o kolejne maleństwo i bez sensu teraz inwestowac we wkladke by ja potem usuwac. Wkladke zaloze po ostatniej ciazy :D Teraz zaczelam brac tabletki vines (bralam je juz wczesniej), to ultralekkie tabletki nowej generacji, nie powoduja skutkow ubocznych, fajnie wyregulowaly mi cykl i zmniejszyly obfitosc krwawien. Ja jestem zadowolona i nie bede ich zmieniac :)

Safio45
Świeżynka

Post autor: Safio45 » 7 gru 2018, o 13:00

Jest wiele i lekarz na pewno dobierze Tobie odpowiednią.

cecylia
Młodsza Forumowiczka

Post autor: cecylia » 7 gru 2018, o 13:29

Pójdziesz do lekarza to z pewnością Ci pomoże dobrać coś odpowiedniego dla Ciebie. Ja biorę Vibin mini. To moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Jak na razie jest ok, jestem zadowolona, bo nie powodują u mnie żadnych skutków ubocznych. Możesz spytać o Vibin mini swojego ginekologa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”