Strona 1 z 1

Opłaty za państwowe przedszkole

: 6 mar 2015, o 19:58
autor: Hellena
Chciałam się dowiedzieć, jak to jest z opłatami za przedszkole państwowe. Otóż w kilku przedszkolach w mojej dzielnicy, okazuje się, że obowiązuje stała miesięczna wpłata w wysokości 250 złotych. Rzekomo, ma to być na pokrycie kosztów bieżących, ale i tak wydaje się to całkowicie absurdalnie wysoka suma. Dyrekcja przedszkola mówi, że to na obiady, a także na przybory toaletowe. Pomijam już, że w jednym dostaliśmy rozpiskę, co powinniśmy kupić dziecku do jego własnego użytku. Czy wy też płacicie za państwowe placówki?

Re: Opłaty za państwowe przedszkole

: 1 lip 2015, o 10:14
autor: celina1984
tak są pewne stałe miesięczne opłaty :) a jaka jest wasza opinia o puzzlach tego typu dla dzieci ?warto w nie inwestowac? http://www.anluxsklep.pl/maty-i-puzzle- ... m-011.html

Re: Opłaty za państwowe przedszkole

: 6 lip 2018, o 11:23
autor: Nikolll
Moje dzieci nie chodzą do Państwowych przedszkoli niestety ale widziałam jakie tam warunki panuję i nigdy nie zapisze tam dziecka. Klasa z 20uczniami 3 latkami na jedną wychowawczynię jakaś masakra. Na chwilę obecną moje dzieci uczęszczają do przedszkola prywatnego Towarzystwo Edukacji TEVizja ze szkoły jestem naprawdę bardzo zadowolona, mnóstwo zajęć dodatkowych które rozwijają zdolności moich dzieci naprawę polecam zerknąć https://wawer.tevizja.pl/oferta-edukacyjna/.