Strona 1 z 2

Dobre przedszkole

: 21 wrz 2014, o 13:47
autor: Adminka
Witam :)
Dobre przedszkole moim zdaniem to takie, w którym jest naprawdę dobra kadra. Osobiście wybierając przedszkole sugerował bym się właśnie tym. Oczywiście ważne jest też miejsce, wnętrze, warunki. Ale przede wszystkim kadra wychowawcza musi być na najwyższym poziomie.
A co Wy o tym sądzicie ?

Re: Dobre przedszkole

: 30 gru 2015, o 20:49
autor: danciakowa
Dobra kadra to podstawa. Ale tez dobra organizacja czasu wolnego dla dzieci- chodzi mi tu o zajęcia dodatkowe. W naszym przedszkolu jest ich cały ogrom- taniec, plastyka, nawet teatr czy zespół wokalno- instrumentalny. No i język angielski. Udowodniono juz że dzieci w tym wieku szybko się go uczą. Stąd wybór u nas padł na przedszkole Ala i Kot w Piasecznie http://www.alaikot.pl/

Re: Dobre przedszkole

: 1 gru 2016, o 20:58
autor: mamaKuby
Moim zdaniem zeby powiedziec, ze przedszkole jest dobre to musi ono spelnic kilka warunkow: lokalizacja (dogodna dla rodzica), warunki (budynek dostosowany do potrzeb dzieciakow, plac zabaw), oferta programowa (bogata i roznorodna) i przedszkolanki (nie tylko z odpowiednim podejsciem do dzieci, ale i takie z ktorymi rodzic sie dogada). Jest tego troche, ale sa miejsca, ktore takim wymaganiom sprostaly. Przykladowo moja pociecha chodzi do przedszkola Wesołe Siódemki (Katowice) i powiem, ze naprawde jest OK. Czytalam opienie w sieci na ich temat i bylam troche sceptyczna, nie wierzylam, ze wszystko moze byc tak fajnie, ale dni otwarte rozwialy moje watpliwosci.

Re: Dobre przedszkole

: 12 gru 2016, o 09:55
autor: dynamical
Dobra kadra, dobre opinie i dobry plac zabaw. To podstawa. W szczegolności, że te ostatnie miejsce ma za zadanie rozwijać dziecko i zachęcać je do aktywnego trybu życia. Osobiście polecam budować place zabaw z budżetu obywatelskiego.

Re: Dobre przedszkole

: 21 sty 2017, o 15:05
autor: Wysimirska
A jakie przedszkole polsko angielskie Warszawa - najlepiej Piastów - polecacie? Gdzie uczą się Wasze dzieci i jakie miejsca sobie chwalicie?

Re: Dobre przedszkole

: 31 lip 2017, o 12:34
autor: karo897897
Faktycznie dobra kadra to podstawa. Atmosfera w przedszkolu jest bardzo ważna. Dwa lata temu szukałam dla córki przedszkola blisko domu i oglądając publiczne placówki nie czułam takiej atmosfery jak w prywatnym przedszkolu. Myślę że uwaga przedszkolanek, atmosfera, posiłki i warunki są o wiele lepsze. Publiczne przedszkola niestety są słabo dofinansowane.

Re: Dobre przedszkole

: 26 mar 2018, o 12:33
autor: EllenRipley
Również uważam, że jeśli ma ktoś taką możliwość, to lepiej zrobi posyłając dziecko do przedszkola prywatnego. W prywatnych placówkach poświęca się każdemu z dzieci dużo więcej czasu, bo grupy na ogół są mniejsze. Ja miała do czynienia z przedszkolem Harmonia w Krakowie i w sumie wydaje mi się ono naprawdę w porządku. Dziecko dobrze się tam czuło i chętnie tam uczęszczało.

:happy:

Re: Dobre przedszkole

: 27 maja 2018, o 10:22
autor: nimco
O tak, mniejsze grupy to zdecydowany pozytyw. Panie są w stanie więcej czasu poświęcić jednemu maluchowi. Moja córka chodzi do prywatnego przedszkola w Opolu i od razu jej się spodobało. Wystrój jest bardzo sympatyczny, do tego jest tyle atrakcji że dziecko nie ma czasu się nudzić :)

Re: Dobre przedszkole

: 15 cze 2018, o 10:24
autor: dream_big
Dobre przedszkole to takie, w którym o dzieci się dba. Czyli pracownicy zaangażowani i z pasją, którzy lubią dzieci. No i ciekawa oferta. Podoba mi się Akademia Rozwoju Malucha, uczą dzieciaki angielskiego poprzez zabawę:)

Re: Dobre przedszkole

: 6 lip 2018, o 11:15
autor: Nikolll
Polecam w Warszawie Towarzystwo Edukacji Vizja. Szkoła na bogatą gamą zajęć dodatkowych, które rozwijają zdolności dzieci. Mam córkę która od 2 lat uczęszcza do dwujęzycznego przedszkola w TEVizja i jest bardzo zadowolona do przedszkola chodzi bardzo chętnie oraz uczęszcza dobrowolnie na różne dodatkowe zajęcia co mnie bardzo cieszy.