Zajęcia dodatkowe dla przedszkolaka

Dowiedz się jakie są najlepsze przedszkola w Twoje okolicy. Na co zwracać uwagę, jakie powinno być wyposażenie przedszkola, personel, posiłki? Zajęcia dodatkowe dla przedszkolaków - czy warto w nie inwestować?
maluśka
Świeżynka

Zajęcia dodatkowe dla przedszkolaka

Post autor: maluśka » 5 lis 2014, o 15:56

Witam. Czy możecie polecić jakieś zajęcia dodatkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym? Najlepiej żeby to były zajęcia sportowe, bo moje dziecko ma tendencje do tycia i już teraz waży kilka kilogramów za dużo. Problem w tym, że dziecko strasznie się buntuje przeciwko udziałowi w jakichkolwiek zajęciach dodatkowych. Szukam czegoś, co będzie dla niego jednocześnie zabawą. Nie chciałabym zapisywać syna na sztuki walki, bo mam wrażenie, że po tego typu zajęciach dzieci są bardziej agresywne i skłonne do bójek.

zosiak
Świeżynka

Re: Zajęcia dodatkowe dla przedszkolaka

Post autor: zosiak » 26 cze 2018, o 09:54

Ja zapisałam swoje na język angielski. Może jeśli Twój syn nie przepada za sportem, to właśnie takie zajęcia dla dzieci, gdzie uczą się języka poprzez zabawę będą dobrym rozwiązaniem. Nawet jak na początku będzie niechętny, to później być może się przyzwyczai a nawet polubi, trzeba po prostu dać szansę :) Ale też do niczego nie zmuszać.

olga83
Forumowiczka

Post autor: olga83 » 28 sie 2018, o 07:08

Zależy co lubi Twoje dziecko.Ja mogę na przykład zaproponować takie zajęcia z brazylijskiego jiu jitsu dla dzieci. Fajna opcja, bo dziecko poprawia kondycję, a jednocześnie się bawi. Poprawia koordynację, zwinność, sprawność motoryczną.

klaudia0
Świeżynka

Post autor: klaudia0 » 8 paź 2018, o 10:02

Moja córka na zajęcia pozalekcyjne wybrała sobie basen oraz język angielski. Na basen jeździmy całą rodziną, a na naukę angielskiego dla dzieci zapisałam ją do tej szkoły: https://www.berlitz.pl/nauka-jezyka-dla-dzieci-4-7-lat. Nawet nie spodziewałam się, że z takim zaangażowaniem będzie chodziła na zajęcia i chętnie uczyła się słówek. Angielski jej się bardzo spodobał, a najbardziej była zadowolona z tego, że na wakacjach mogła porozmawiać z dziećmi z różnych krajów. Jestem z niej bardzo dumna. :)

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » 9 paź 2018, o 16:48

Jestem trenerką i pracuję z dzieciakami na zajęciach sportowych, więc właśnie takie Wam polecę. Mam troszkę zajęć w ciągu dnia i chciałabym w końcu w jakiś fajny sposób to wszystko sobie zorganizować. Mam nadzieję, że będzie to możliwe dzięki aplikacji https://sportbm.pl/ Dowiedziałam się o niej jakiś czas temu.

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » wczoraj, o 16:01

Moje dzieci chodzą na zajęcia nauki języka Angielskiego i ostatnio nawet chcieli też jakies książeczki więc zamówiłam dla nich książeczkę do do nauki języka na English Kids Club https://englishkidsclub.pl/# . Angielski przyswajany od najmłodszych lat to naprawdę wspaniała i przydatna sprawa! :) Tyle ile z tego jest korzyści dla dziecka, jak dziecko to cieszy, i przybiega takie uradowane powtarzając wszystkiego czego się nauczyło. Wierze, ze takie zajęcia i nauka obroni ją od problemów z nauka w późniejszym czasie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór przedszkola”