Dobre przedszkole

Dowiedz się jakie są najlepsze przedszkola w Twoje okolicy. Na co zwracać uwagę, jakie powinno być wyposażenie przedszkola, personel, posiłki? Zajęcia dodatkowe dla przedszkolaków - czy warto w nie inwestować?
martakurek0
Forumowiczka

Re: Dobre przedszkole

Post autor: martakurek0 » 17 lip 2018, o 12:15

A ja mam pytanie - czy jak dostaliście się do przedszkola dostaliście listę rzeczy must have? Jeszcze przed wakacjami czy we wrześniu? U siostry pani powiedziała, że na 1.09 muszą być kapcie na zmianę, a potem wszystko pani im powie co jeszcze. To kupiła takie. A jak jest u was? siostra ciut zła, bo mówi, że teraz ogarnęłaby wszystko na spokojnie, a potem będzie wszystko na wariackich papierach

dream_big
Młodsza Forumowiczka

Post autor: dream_big » 18 lip 2018, o 13:12

Zależy gdzie. U mnie w Akademii Rozwoju Malucha po prostu poszłam i zapytałam co i jak, ale nie ma co się tak przejmować. Wszystko się da na spokojnie załatwić :)

malla
Młodsza Forumowiczka

Post autor: malla » 12 sie 2018, o 10:20

Ja podobnie jak Nikolll polecam Te Vizję :) Mój synek chodzi tam od 2 lat :) Zajęć dodatkowych jest faktycznie bardzo dużo, poza tym ciocie bardzo anagażują się opeikę nad dziećmi. Przedszkole przywiązuje też dużą wagę do kwestii bezpieczeństwa co dla mnie jako rodzica też jest bardzo istotne.

Wysimirska
Forumowiczka

Post autor: Wysimirska » 23 sie 2018, o 21:37

Nie wiem skad jesteście, ale jeśli Opola to podrzcuam Wam namiary na to przedszkole - kraina smoka marzyciela. Mają naprawdę fajne grupy, fajnych nauczycieli. Bez obaw można im powierzyć swoją pociechę :)

zofialipska
Forumowiczka

Post autor: zofialipska » 7 wrz 2018, o 08:39

Mamusie, a czy zwracacie uwagę na to by w placówkach gdzie chodzą wasze dzieci był oczyszczacz powietrza? Muszę przyznać że sama na to nie patrzyłam dopóki syn nie poszedł do żlobka a córka w tym czasie była już w przedszkolu. U córki katary i kaszle były nieprzerwalne właściwie od września do czerwca, a syn (w żłobku oczyszczacz i nawilżacz powietrza) katar miał tylko jak mu zęby wychodziły i dwa razy miał gorączkę a tak to non stop chodził bez zadnego przeziębienia. Dlatego właśnie w tym roku córkę już przepisałam do innego przedszkola i sama jestem ciekawa efektu :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór przedszkola”