Dobre przedszkole

Dowiedz się jakie są najlepsze przedszkola w Twoje okolicy. Na co zwracać uwagę, jakie powinno być wyposażenie przedszkola, personel, posiłki? Zajęcia dodatkowe dla przedszkolaków - czy warto w nie inwestować?
Hania
Młodsza Forumowiczka
Posty: 13
Rejestracja: 4 sie 2020, o 05:54

Re: Dobre przedszkole

Post autor: Hania » 22 mar 2021, o 06:40

Szukając dobrego przedszkola dla dziecka, koniecznie sprawdźcie jakie wyżywienie jest serwowane dzieciom. I wcale nie chodzi o to, że przedszkole musi mieć własną kuchnię. Bo nawet wtedy nie macie gwarancji, że posiłki są zdrowe i dopasowane do potrzeb żywieniowych dziecka. U nas w przedszkolu posiłki dostarcza firma Smakuś - http://www.smakus.eu/ i jest to jedna z lepszych firm cateringowych jeśli chodzi o żywienie dzieci w placówkach edukacyjnych. Zarówno rodzice, jak i dzieci są zadowoleni, bo posiłki są pyszne, ładnie podane, dobrze skomponowane, przygotowane z myślą o zdrowiu i potrzebach dzieci.

Kate78Kate
Młodsza Forumowiczka
Posty: 20
Rejestracja: 28 sty 2020, o 12:47

Re: Dobre przedszkole

Post autor: Kate78Kate » 6 lip 2021, o 14:50

Jeżeli jesteś z Wawy i jeszcze zastanawiasz się nad wyborem przedszkola to z całą pewnością polecam to przedszkole http://www.przedszkoleentliczek.pl/# . Polecam to przedszkole bo moje dziecko było już w jednym przedszkolu i warunki tam były skandaliczne. Niemile Pani , dzieci nić nie robiły ani nie miały żądnych atrakcji. Zabrałam dziecko z poprzedniego przedszkola i zapisałam do Entliczka wszystko się zmieniło. Moje dziecko znowu chciało chodzić do przedszkola, Pani są pomocne a co najważniejsze mają super podejście do dzieci.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór przedszkola”