dzieciaki i komputer

Maluch idzie do przedszkola - jak przyzwyczaić dziecko do nowego otoczenia, jak przetrwać pierwsze dni? Bunt trzylatka - czyli mam już swoje zdanie na każdy temat. Jak uczyć dziecko dobrych relacji z rówieśnikami, rodzeństwem - trudna sztuka kompromisu, rozwiązywanie konfliktów.
anuka
Forumowiczka

dzieciaki i komputer

Post autor: anuka » 16 wrz 2017, o 13:41

Czy Wasze dzieci korzytają z komputera? Syn czasami ogląda na moim bajki i niestety kilka razy się zdarzyło że coś tam przez przypadek klinknął i potem komputer mi szalał :( jakieś reklamy się poinstalowały w przeglądarce i nie mogłam się tego pozbyć. Chyba trzeba bedzie jakoś solidniej komputer zabezpieczyć

odeta
Młodsza Forumowiczka

Re: dzieciaki i komputer

Post autor: odeta » 22 wrz 2017, o 14:21

U mnie nie ma komputera do zabawy, ogląda bajki w telewizji i to jest wystarczające, nie ma co dodatkowo oczu psuć bez potrzeby.

fajerwerka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: fajerwerka » 31 sty 2018, o 16:42

moje dziecko często grasuje w internecie, ale akurat nie uważam że to jest coś dziwnego w tym. Moje dziecko jest wszystkiego ciekawy, a jak ja nie znam odpowiedzi to internet wie wszystko :D ostatnio nawet z mężem zdecydowaliśmy się żeby zmenić operatora. Teraz nie musimy się martwić że coś zacznie nam przerywać, bo niezależnie od pogody każda strona otwiera się natychmiast.

malla
Młodsza Forumowiczka

Post autor: malla » 5 maja 2019, o 17:01

W dzisiejszych czasach nie da się chyba zupełnie zrezygnowac z dostępu do komputera :) moje dzieci korzystają ale niewiele bo zwyczajnie nie mają na to czasu :) po lekcjach ( a uczą się w szkole prywatnej Te Vizja w Warszwie) zostają z reguły na zajęciach dodatkowych, które same sobie wybrały a to coś ze sportem a to takie bardziej naukowe. Nie mają czasu na nudę czy przesiadywanie długich godzin przed ekranem komputera :) i dobrze nam z tym :)

dorika
Forumowiczka

Post autor: dorika » 24 lis 2019, o 23:13

A to masz fajnie, mój mnie ciąga po targach komputerowych, byliśmy ostatnio w galerii Warmińskiej na tym wydarzeniu sportowym https://www.facebook.com/ActinaKomputery/photos/a.1532912310188230/1940577166088407/?type=3&theater i oglądaliśmy jak zawodowi gracze grają na komputerach :). Trzeba przyznać, że teraz komputery to wyglądają jak statki kosmiczne. Syn był bardzo zadowolony. Jest nawet taki dział komputerów do esportu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wychowanie i bezpieczeństwo przedszkolaka”