Pierwszy wyjazd synka

Maluch idzie do przedszkola - jak przyzwyczaić dziecko do nowego otoczenia, jak przetrwać pierwsze dni? Bunt trzylatka - czyli mam już swoje zdanie na każdy temat. Jak uczyć dziecko dobrych relacji z rówieśnikami, rodzeństwem - trudna sztuka kompromisu, rozwiązywanie konfliktów.
Belch
Forumowiczka

Re: Pierwszy wyjazd synka

Post autor: Belch » 1 lis 2017, o 00:33

haniamilecka pisze:Witam,
jestem matką 4-latka. Niedługo wakacje i planujemy z mężem zabrać go na pierwszy dłuższy (tak 4-5 dni) wyjazd. Mieszkamy w Szczecinie - co polecacie w okolicy? Są jakieś atrakcje dla dzieciaczków i rodziców? :)

Słuchaj, a może spróbujecie tej opcji podrozujtaxi.pl? Zawsze to lepiej jak ktoś was obwiezie po mieście i pokaże najciekawsze atrakcje niz jakbyście mieli się po drodze kilka razy zgubić. Takie jest moje zdanie :)

marcel92
Forumowiczka

Post autor: marcel92 » 7 sty 2018, o 19:29

Ja proponuję, abyście wybrali się nad morzem. Myślę, że to będzie najrozsądniejsze rozwiązanie. Jeśli możecie sobie pozwolić na wyjazd kilkudniowy, nie krępujcie się. Jedną z najfajniejszych miejscowości jest Ustronie Morskie. Zatrzymać możecie się w pensjonacie.

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 15 paź 2018, o 11:02

Jak latem przygotowujecie się do podróży? Co robicie by te wakacyjne wyjazdy były przyjemne a nie złem koniecznym? My też przygotowujemy się do przyszłorocznych wakacji z dzieckiem. I też długo myśleliśmy gdzie pojechać. Myslicie że mogę już 5-latkę zabrać na takie wakacje już dalej niż Polska ?

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » 27 lis 2018, o 09:38

My planujemy z synkiem wyjazd do Poznania, do rodziny. Troszkę drogi przed nami, ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie jakoś bez problemów. Musimy tylko jeszcze załatwić sobie nocleg w poznaniu ponieważ nie chcemy z małym dzieckiem biegać po rodzinie. Jedziemy tylko na kilka dni, więc spokojnie w hotelu też można nocować.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wychowanie i bezpieczeństwo przedszkolaka”