4 latka sika w nocy do łóżka

Nasze dziecko poszło do przedszkola, ma stały kontakt z innymi dziećmi, a tym samym więcej "okazji" do łapania infekcji... Jak sobie z tym radzić? Jakie są sposoby na wzmacnianie odporności? Kiedy trzeba udać się do lekarza? Inne choroby wieku dziecięcego.
casandra
Młodsza Forumowiczka
Posty: 15
Rejestracja: 17 gru 2013, o 14:06
Lokalizacja: Toruń

4 latka sika w nocy do łóżka

Post autor: casandra » 17 gru 2013, o 14:56

Szanowne mamy pomóżcie! Moja córa nie zdążyła kilka dni temu (w piątek) do ubikacji w przedszkolu i posiusiała sobie majteczki. Nie przyznała się Pani i chodziła cały czas w mokrych, ponadto w domu też nie przyznała mi się od razu tylko po kilku godzinach. Z przedszkola wracam z nią na nogach bo mamy niedaleko a było dość zimno. I od tego się chyba wszystko zaczęło, katar i sikanie w nocy, budzi się o 6 rano i przychodzi do mnie do sypialni, że zrobiła siku i zaczyna płakać :( robię jej kąpiele gorące 2 razy dziennie i daję witaminę C. Myślę, że mogła się przeziębić. Dodam, że w dniu kiedy wróciła z przedszkola z mokrymi majtusiami w piątek piekło ją i szczypało podczas siusiania wieczorem, dzisiaj już nic jej nie jest a w dzień nie siusia ale w nocy nadal się to powtarza. Znacie może jakieś domowe sposoby na wyleczenie infekcji?

daria_kowalik
Młodsza Forumowiczka
Posty: 20
Rejestracja: 7 gru 2013, o 15:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: 4 latka sika w nocy do łóżka

Post autor: daria_kowalik » 20 gru 2013, o 00:24

Witaj casandro! Nie znam domowych sposobów na takie dolegliwości po za tym, że chyba powinnaś ją po prostu trzymać w ciepełku dopóki jej nie przejdzie a częste, gorące kąpiele są chyba odpowiednim rozwiązaniem. Mogła złapać zapalenie pęcherza i ja raczej na pewno bym się wybrała do lekarza pierwszego kontaktu z tym, niech ją zbada, żeby się to jakoś źle nie skończyło

brownie
Młodsza Forumowiczka
Posty: 25
Rejestracja: 10 sty 2018, o 18:51
Lokalizacja: Lublin

Re: 4 latka sika w nocy do łóżka

Post autor: brownie » 20 mar 2018, o 10:03

Czym może być spowodowane to że dziecko się moczy w nocy? Czy to kwestia jakiejś choroby, stres? Po jakim czasie to powinno niepokoić?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie przedszkolaka”