Stomatolog dla dziecka

Nasze dziecko poszło do przedszkola, ma stały kontakt z innymi dziećmi, a tym samym więcej "okazji" do łapania infekcji... Jak sobie z tym radzić? Jakie są sposoby na wzmacnianie odporności? Kiedy trzeba udać się do lekarza? Inne choroby wieku dziecięcego.
mamma999
Forumowiczka
Posty: 135
Rejestracja: 29 sie 2018, o 14:05

Stomatolog dla dziecka

Post autor: mamma999 » 12 paź 2018, o 11:46

Jestem na etapie poszukiwania stomatologa dla mojego dziecka i powiem szczerze, że czasami naprawdę znaleźć miejsce, które jest przystosowane do dziecka idealnie. Moją uwagę jednak zwróciła Dentolandia i mam nadzieję, że dzięki nim dziecko nie będzie obawiało się stomatologa.

EllenRipley
Forumowiczka
Posty: 35
Rejestracja: 16 sie 2017, o 11:44
Lokalizacja: Kraków

Re: Stomatolog dla dziecka

Post autor: EllenRipley » 30 lis 2018, o 14:22

Dzisiaj na szczęście wielu stomatologów wie jak obchodzić się z pacjentami w różnym wieku, więc i dzieci zdecydowanie łatwiej jest przekonać do regularnych wizyt w gabinetach stomatologicznych i różnych klinikach. Stomatologia dziecięca prowadzona jest bardzo starannie m.in. w gabinecie Protom Dental, więc jak najbardziej mogę Ci to miejsce polecić. Sama odwiedzam to miejsce z dzieckiem i jestem zadowolona.

:happy:

kijekodkaszanki
Młodsza Forumowiczka
Posty: 29
Rejestracja: 29 sie 2018, o 11:30

Re: Stomatolog dla dziecka

Post autor: kijekodkaszanki » 5 sty 2019, o 22:08

Ciężko jest w ogóle znaleźć takiego stomatologa, który ma dobre podejście do dziecka. Pamiętam jak to ja będąc brzdącem panicznie bałam się stomatologa do którego zabierała mnie mama. Dlatego ja uważnie szukałam dobrego gabinetu i trafiłam na Gabinet Lubińska w Szczecinie. Moje dzieci w ogóle nie boją się tam chodzić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie przedszkolaka”