Szczepienia dodatkowe

Nasze maleństwo staje się coraz bardziej ruchliwe i ciekawskie, a to może prowadzić do bardzo wielu niebezpiecznych sytuacji... Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Co wolno robić, a czego nie? Bezpieczne zabawki i bezpieczne sprzęty.
Awatar użytkownika
Adminka
Forumowiczka

Szczepienia dodatkowe

Post autor: Adminka » 7 paź 2014, o 13:39

Czy szczepicie swoje dzieci na wszystkie choroby? To znaczy czy korzystacie z tego, że teraz jest tak wiele dostępnych szczepionek, które chronią nasze skarby? Moje dziecko przeszło pierwsze obowiązkowe szczepienia i zniosło je całkiem dobrze, jednak zastanawiam się jak to jest z pozostałymi, płatnymi szczepieniami. Zwłaszcza, że namawia mnie do tego pediatra. Podobno szczepienia przeciwko pneumokokom i podobne do nich są nie tylko drogie, ale i szkodzą dziecku. Jeśli szkodzą to jakie są skutki uboczne?

laleczka
Forumowiczka

Re: Szczepienia dodatkowe

Post autor: laleczka » 2 mar 2018, o 21:20

Jeżeli chodzi o szczepieia dzieci to ilu ludzi tyle opinii. Ja przeczytałam bardzo ciekawy artykuł na genialnym blogu https://nianio.com.pl/szczepionka-przec ... ra-wybrac/ I po tym artykule już wiem jak postąpie co do szczepienia dziecka. Nie zdradzę decyzji bo to indywidualna sprawa każdego rodzica, jednak ten artykuł otwiera oczy na temat szczepien.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bezpieczeństwo niemowlęcia”