Fotelik samochodowy

Nasze maleństwo staje się coraz bardziej ruchliwe i ciekawskie, a to może prowadzić do bardzo wielu niebezpiecznych sytuacji... Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Co wolno robić, a czego nie? Bezpieczne zabawki i bezpieczne sprzęty.
Kinga Mazurczyk
Świeżynka

Fotelik samochodowy

Post autor: Kinga Mazurczyk » 5 lis 2014, o 21:30

Cześć wszystkim. Szukam odpowiedniego fotelika samochodowego dla mojego dziecka. Bardzo dużo podróżujemy całą rodziną i nie chcemy zostawiać dziecka, kiedy my będziemy zwiedzać inne miasta. Nie wiem jednak, czym się kierować przy wyborze fotelika. Czy jest możliwość zakupienia fotelika na lata czy trzeba je zmieniać co jakiś czas ? Ważne jest też, aby fotelik łatwo się montowało, bo używamy różnych samochodów. Gdzie najlepiej szukać dobrych fotelików ?

danciakowa
Młodsza Forumowiczka

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: danciakowa » 29 lis 2016, o 23:05

Zobacz sobie kochana Concorde Reverso Plus 0-23kg. Siostra taki teraz kupiła dla swoich smyków,a są bliźniaki :) Super foteliki, lekkie, z isofixem i jako jedyne na rynku montowane tyłem. Szkoda, że ja takiego nie miałam

fiszerowa
Forumowiczka

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: fiszerowa » 1 paź 2018, o 11:36

Też dużo podróżujemy, więc gdy tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży, zaczęłam szukać najlepszego na rynku fotelika, który zapewni bezpieczeństwo naszemu dziecku. Przejrzałam różne fora, zapoznałam się z opiniami, a także podpytałam koleżanki. Ostatecznie wybrałam fotelik, który posiada funkcję rotacji 360 stopni - umożliwia ustawienie fotelika bokiem, np podczas karmienia piersią. Dokładnie jest to fotelik ROTARIO od EasyGo :) Szczerze polecam! Lepszego fotelika nie kupicie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bezpieczeństwo niemowlęcia”