Strona 1 z 1

alergia u dziecka

: 10 gru 2014, o 18:23
autor: BasiaBB
Drogie mamy, czy wiecie, gdzie w Lublinie znajdę sklep z hypoalergicznymi materiałami dla dzieci? Mój synek urodził się z wieloma alergiami przez co bardzo trudno jest nam znaleźć dla niego ciuszki i pościel. Jest uczulony na pierze, więc nie może być to zwyczajna kołderka. Alergolog razem z pediatrą polecili nam poszukać materiałów, które nie uczulają, ale nie wiedzieli, gdzie takie znajdziemy. Może ktoś jest w stanie nam doradzić, gdzie szukać tego typu rzeczy?

Re: alergia u dziecka

: 17 paź 2018, o 14:34
autor: oska
Jeśli maluch, tak jak moja Maja, cierpi na wysypkę alergiczną, to wypróbuj środek stopból, który u nas sprawdził się idealnie. Środek jest przeznaczony między innymi do walki z problemami skórnymi, takimi jak łuszczyca czy atopowe zapalenie skóry, a ponieważ jest naturalnym preparatem, dlatego w pełni sprawdza się także dla maluszków :)

Re: alergia u dziecka

: 4 lis 2018, o 21:54
autor: nimco
Kochana, jeśli dziecko jest poważnie uczulone to pomyśl o tym aby kupić oczyszczacz powietrza. Z mojej strony poleciłabym wersję Sharp FU-Y30, nie jest drogi i w sam raz nadaje się do pokoju dziecka. Polecany jest do powierzchni do 21m2

Re: alergia u dziecka

: 6 lis 2018, o 13:36
autor: Anniiik
U mnie mąż jest strasznym alergikiem, więc postanowiliśmy że spróbujemy oczyszczacza powietrza.
Ostatecznie padło na urządzenie, które ma nawilżanie i jonizacje w 1.
Objawy jak ręką odjął, szczególnie jest zadowolony z przespanej nocy, no i poranka bez pełnego od kataru nosa. :))

Re: alergia u dziecka

: 18 lis 2018, o 12:28
autor: mamma999
Jeśli masz alergię na kurz, no to trzeba częściej sprzątać i to dobrymi produktami. Na pewno znajdzie się coś, co szybko usunie kurz. Sprzątać trzeba dokładnie, wtedy alergia nie będzie się pojawiała.

Re: alergia u dziecka

: 30 kwie 2019, o 06:39
autor: vizzka
Jeśli chodzi o alegie to by móc ją skutecznie leczyć trzeba przeprowadzić porządną diagnistykę. Z tego, co zdążyłam się zorientować to najlepsze rezultaty daje test Faber, związany z molekularną diagnostyką. Jest w Polsce kilka placowek, gdzie można go wykonać ( m.in klinika AlergoMed w Warszawie ). Test jest czuły, dokładny i kompleksowy, bezpieczny zarówno dla małych dzieci jak i osób starszych.

Re: alergia u dziecka

: 31 lip 2019, o 09:26
autor: idda
vizzka no to witaj w klubie ja też sobie zrobiłam ten test kilka miesięcy temu. Odkąd otrzymałam wyniki i poszłam na konsultację do alergologa udało się ustalić leczenie, które w końcu jest skuteczne!