Wino a karmienie piersią

Jak odpowiednio dbać o naszego maluszka? Czyli kąpiel, kosmetyki, proszki do prania - co wybrać? Ząbkowanie - jak je przetrwać? Szczepienia - jakie i kiedy? Chory niemowlak - niepokojące objawy, wizyta u lekarza, leki bez recepty.
Atia
Świeżynka

Wino a karmienie piersią

Post autor: Atia » 20 lut 2015, o 14:21

Cześć wszystkim. Zastanawiam się, czy napicie się wina, kiedy karmi się piersią, może bardzo zaszkodzić dziecku. Tak, wiem że nie zaleca się, ale chodzi mi o to, przez ile czasu alkohol utrzymuje się w organizmie. Niedługo mamy z mężem rocznicę ślubu, chcieliśmy pójść na elegancką kolację i napić się lampki wina. Dziecko zostaje u dziadków i zamierzam wcześniej odciągnąć pokarm, ale nie wiem, ile powinnam go przygotować, bo też nie wiem, czy potrzeba będzie tylko na wieczór i na rano, czy może na cały następny dzień.

elinna
Świeżynka

Re: Wino a karmienie piersią

Post autor: elinna » 29 lip 2018, o 13:35

Szczerze mówiąc to zależy od ilości wina jaką zamierzasz wypić..

DobraMama
Forumowiczka

Re: Wino a karmienie piersią

Post autor: DobraMama » 13 wrz 2018, o 10:40

Jeżeli chodzi o karmienie piersią to polecam Ci zapoznać sie z ofertą jaką posiada lakta electric, dzieki niemu nie będziesz odczuwać bólu przez odkładający się w piersiach pokar, jest to bardzo cichy i dobry laktator którego praca jest bardzo wydajna i nie powoduje dyskomfortu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i pielęgnacja niemowlęcia”