Przepisy na sałatki

Potrawy, przepisy, smakołyki dla nas i naszych dzieci.. Zachwyć rodzinę i gości swoją kuchnią!
Awatar użytkownika
Dariana
Forumowiczka

Przepisy na sałatki

Post autor: Dariana » 3 wrz 2017, o 09:03

Poprosze o przepisy na surowke z marchewki ale bez rodzynek czy orzechow - najzwyklejsza oraz na surowke z selera Oraz oczywiscie na duzo innych przepisow . Z gory wszystkim dziekuje

Awatar użytkownika
kametr
Forumowiczka

Re: Przepisy na sałatki

Post autor: kametr » 4 wrz 2017, o 06:00

Znam tylko takie sałatki. Nie przepadam za sałatkami na słodko . Nigdy takie za bardzo mi nie smakowały ;)
Wypróbuj sobie te sałatkę brokułową --------> przepisy.pl/przepis/salatka-makaronowa-z-brokulami
Pycha jest jeszcze ta sałatka z kalarepy -----------> przepisy.pl/przepis/salatka-z-kalarepy - jest bardzo leciutka. No i z racji tego, ze ma kurczaka możesz zastąpić nią obiad.
Obrazek

odeta
Młodsza Forumowiczka

Post autor: odeta » 22 wrz 2017, o 14:05

Z marchewki to jabłko do tego i gotowe :)

kaczusia
Świeżynka

Post autor: kaczusia » 4 lip 2018, o 17:22

Ja uwielbiam kukurydza, tuńczyk i majonez :D Trzy składniki a pychota jak nie wiem

zofialipska
Forumowiczka

Post autor: zofialipska » 7 wrz 2018, o 08:02

Fajne sałatki robiłam z tej strony z przepisami: przyjazny-dietetyk. Mają też inne pyszne przepisy które zdażyłam już przetestować :)

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » 20 wrz 2018, o 19:09

A strona najlepszewkuchni? Tam sprawdzaliście? Kilka dni temu tam trafiłam i powiem szczerze, że mają bardzo różne propozycje na przepisy. Osobiście polecam zainteresować też obiadami i deserami, bo można się czymś zainspirować. Ja często zaglądam do takich propozycji, kiedy nie mam pomysłu na obiad.

agaD
Świeżynka

Post autor: agaD » 27 wrz 2018, o 07:49

Muszę zajrzeć, bo nie spotkałam się jeszcze z tą stronka, a sałatki wszyscy uwielbiamy do tego stopnia, że skusiłam się nawet na zakup fajnej krajalnicy, którą znalazłam w nowościach na superwnetrze.pl. Świetna rzecz i dużo czasu na tym krojeniu. Tu wkładam mig i gotowe w kilka chwil. Co ciekawe to można na niej robic też te spiralne frytki.

alice
Świeżynka

Post autor: alice » wczoraj, o 09:44

A jakieś makaronowe? Co polecacie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama w kuchni”