Przepisy na ciastka

Potrawy, przepisy, smakołyki dla nas i naszych dzieci.. Zachwyć rodzinę i gości swoją kuchnią!
Awatar użytkownika
Dariana
Forumowiczka

Przepisy na ciastka

Post autor: Dariana » 19 mar 2017, o 11:10

Podajcie już sprawdzone przez Was dobre przepisy na ciastka.
Jakieś smaczne żeby były do kawki

Awatar użytkownika
henke
Forumowiczka

Re: Przepisy na ciastka

Post autor: henke » 20 mar 2017, o 09:42

Raz na kilka dni w ostatnim czasie piekę to ciacho
przepisy.pl/przepis/babka-marchewkowa-425

jest to babka marchewkowa. Powiem Ci,że bardzo prosta w upieczeniu ( a na tygodniu nie mam najmniejszej ochoty na pieczenie skomplikowanych przepisów). Podoba mi sie również to,że babka nie jest taka słodka. Jak niektóre inne wypieki. No i moze o wiele dłużej postać niż gdyby to było ciasto masowe. Zastanawiam się tak na marginesie czy nie przygotować tego ciasta na Wielkanoc.
Obrazek

odeta
Młodsza Forumowiczka

Post autor: odeta » 22 wrz 2017, o 14:08

Ciastek nie pieke odkąd mam dzieci bo strasznie są czasochłonne. Ale z takich przepisów dawniej wypróbowanych to ciasto kruche pociąć na kółeczka, w połowie robisz dziurke na środku, przekłądasz marmoladą i masz pyszne ciasteczka :) do piekarnika na kilkanascie minut zaledwie, idą lepiej jak świeze bułeczki.

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 16 mar 2018, o 21:58

Ja uwielbiałam zawsze faworki jak byłam dzieckiem. Teraz juz nie ma mi kto ich upiec więc chodziłam po piekarniach ale z żadnej nie smakowały mi tak jak te z dzieciństwa. Teraz będę testowac jeszcze ten przepis. Podrzuciła mi go siostra która równiez uwielbiała faworki. Twierdzi że smakują identycznie. Cóż trzeba sprawdzić :)

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 21 cze 2018, o 14:32

A znacie jakieś przepisy na ciastka bez pieczenia ? Takie na szybko hhehe. Chciałam coś zrobić, ale nie mam pomysłu. Szukałam w necie i znalazłam ciasto z kaszy manny czekoladowe, brzmi smakowicie, ale czy może ktos je robił ? Jak smakuje w rzeczywistości ?

fiszerowa
Forumowiczka

Post autor: fiszerowa » 26 cze 2018, o 09:29

ja unikam ciastek, bo mam tendencję do tycia :(

martakurek0
Forumowiczka

Post autor: martakurek0 » 28 cze 2018, o 17:14

U mnie w domu w każdej ilości idą pieguski, oczywiście - made by home :D wszyscy się śmieją, bo oczywiście o każdej porze roku mamy pod dostatkiem piegusków w kształcie choinek, bałwanków i dzwoneczków - ulubione foremki do ciastek córki :D

foxit
Młodsza Forumowiczka

Post autor: foxit » 4 lip 2018, o 11:19

Uwielbiam ciastka, ale nie je robić! Konsumpcja wydaje mi się być lepsza!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama w kuchni”