Przepisy na zupy

Potrawy, przepisy, smakołyki dla nas i naszych dzieci.. Zachwyć rodzinę i gości swoją kuchnią!
Awatar użytkownika
Dariana
Forumowiczka

Przepisy na zupy

Post autor: Dariana » 6 lis 2016, o 11:00

Cześć. Jakie znacie przepisy na dobre i szybkie zupy?

Awatar użytkownika
kametr
Forumowiczka

Re: Przepisy na zupy

Post autor: kametr » 10 lis 2016, o 07:29

Zwylke szukam takich przepisów w sieci. Są strony, które szczególnie lubię. Na przykład przepisy.pl . Polecam zapisac się do ich newslettera. Powinnaś dzięki temu dostawać codziennie na maila propozycję obiadku .

Moją ulubiona zupką jest kapuśniak . Dobrze, że mi w sumie przypomniałaś. Dawno już nie robiłam tej zupy.Dzisiaj się zastanawiałam co zrobic na obiad i chyba mam odpowiedzć :)

Będzie też na jutro
Obrazek

Asia
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Asia » 11 mar 2020, o 19:59

Genialne zupy wychodzą w wolnowarze. Przesmaczne i intensywne szczególnie gdy są z mięsem. Mam wolnowar Crock pot i w nim robię tak dobre zupy jak nigdy wcześniej nie robiłam bez kostek rosołowych

Pasta
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Pasta » 7 paź 2020, o 13:48

Wrzuc do garnka marchewki, seler, ogolem miks warzyw na bulionm dopraw sola, pieprzem lisciem laurowym i czym tam sie doprawia rosol. Jak sie ugotuja wrzuc do srodka jeszcze jakis ulubiony skladnik (szpinak, pomidory, brokuly, wszystko jedno). Zblenduj calosc jak bedzie miekka, dodaj smietanki. Voila, zupa niemal zerowym nakladem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama w kuchni”