Strona 1 z 2

kawa, herbata czy energetyk

: 17 paź 2018, o 09:58
autor: brownie
Co najczęsciej pijecie by się solidnie obudzić? Kiedyś nałogowo pochłaniałam kawę al mam wrazenie że z czasem jej działanie na mnie zmalało, teraz jak potrzebuję kopa energii to wolę wypić tigera, szybciej działa i budzi natychiastowo.

Re: kawa, herbata czy energetyk

: 31 paź 2018, o 22:51
autor: nimco
Zdecydowanie herbata i ta jest moją ulubioną jest zielona gunpowder liściasta . Oczywiście zielona, najbardziej zdrowa razem z białą odmianą ;)

Re: kawa, herbata czy energetyk

: 14 lis 2018, o 09:48
autor: alice
Kiedyś byłam bardzo na "nie", jeśli chodzi o energetyki ale teraz uważam, że raz na jakiś czas sięgnąć, bo faktycznie najlepiej pobudzają. Puszka tigera po nieprzespanej nocy i jesteśmy na chodzie.

Re: kawa, herbata czy energetyk

: 20 lis 2018, o 10:21
autor: Nati
Akurat z energetykami byłabym ostrożna, ale jeśli chodzi o herbaty czy też kawy to uwielbiam je pić!

Re: kawa, herbata czy energetyk

: 21 lis 2018, o 11:14
autor: jumpsuit
Akurat od energetyków trzymałabym się z daleka, bo pełne są świństw, które źle będą wpływać na nasz organizm - zwłaszcza serce. Jeżeli sytuacja jest wyjątkowa i sięgniemy raz po energetyka, to jeszcze jest ok, ale jak częściej, to już chyba lepiej pić kawę, choć też nie powiedziałabym, że jest całkowicie zdrowa. Mi wystarczy herbata zielona po przyjściu do pracy i energetyczna muzyka w drodze do biura, żeby się rozbudzić.

Re: kawa, herbata czy energetyk

: 12 gru 2018, o 14:23
autor: DobraMama
Jeżeli chodzi o napoje to ja jedynie kawa, czasem herbata, ale energetyki do mnie nie przemawiają i staram sie ich unikać. Teraz mam na oku nową herbatę której jeszcze nie miałam okazji próbować wcześniej.

Re: kawa, herbata czy energetyk

: 4 sty 2019, o 21:31
autor: yuta
Bardzo lubię zieloną herbatę, ale zielonej kawy jeszcze nie próbowałam. Podobno jest bardzo smaczna - chętnie przekonam się w przyszłości.

Re: kawa, herbata czy energetyk

: 5 lut 2019, o 18:26
autor: DietetykNaWalizkach
Mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie z perspektywy dietetyka klinicznego. Osoby, które piją kawę regularnie uodparniają się na jej działanie dlatego musiałabyś odstawić ją chociaż na tydzień. Co do energetyków - odradzam ich picie, ponieważ są bogatym źródłem cukrów prostych, a także mogą wpływać negatywnie na stan zębów.

Re: kawa, herbata czy energetyk

: 12 lut 2019, o 13:28
autor: kasik
czasami zdarza mi się wypić Tigera. Za smakiem kawy nie przepadam. A herbata to tylko w okresie jak jestem przeziębiona

Re: kawa, herbata czy energetyk

: 25 lut 2019, o 11:45
autor: gagaAga
kawa....