Obiady wiosenno letnie

Potrawy, przepisy, smakołyki dla nas i naszych dzieci.. Zachwyć rodzinę i gości swoją kuchnią!
Laura20
Świeżynka

Re: Obiady wiosenno letnie

Post autor: Laura20 » 3 mar 2021, o 11:49

alice pisze:
29 lis 2018, o 15:29
Ja to zajadam się cały rok makaronami ;) Na lato mogą być w formie lekkich sałatek - wystarczą świderki arrighi, podsmażona pierś z kurczaka, puszka kukurydzy, ogórki konserwowe, papryki. Pychota!
Też uwielbiam makarony! Zawsze dodaję kurczaka, bo bez niego mam wrażenie, że czegoś brakuje ;)

http://zorganizowana.pl/ -> fajne i szybkie przepisy na makarony do pracy :D

Melinda
Świeżynka

Post autor: Melinda » 20 maja 2021, o 12:42

Ja to mam fioła ostatnio na punkcie szparagów, w szczególności zielonych. Moje ulubione. :D Najbardziej lubię smażone na oliwie z czosnkiem :)

Dobrusia
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Dobrusia » 30 maja 2021, o 19:09

u nas obiady planuję z kilkudniowym wyprzedzeniem. Bardzo często jest tak, że przeglądam gazetkę carrefour - mój ulubiony sklep i to nie tylko dlatego, że mam najbliżej. W tym tygodniu na obiad botwinka 1,99 w promocji była. był także pieczony udziec z indyka - piekę od razu więcej bo to co zostanie idzie na kanapki zamiast wędliny. W następnym tygodniu widziałam jużw gazetce, że jest cukinia w promocji i karkówka więc na pewno będzię na grila.

Majkaaa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Majkaaa » 17 lip 2021, o 17:23

Ja ostatnio znalazłam sobie fajny przepis na lekkie roladki cukiniowe z tego przepisu https://drosed.pl/przepis/roladki-cukiniowe-z-ryzem-i-kurczakiem/ smaczne i łatwe w przygotowaniu a t najważniejsze:)

DagaMama
Młodsza Forumowiczka

Post autor: DagaMama » 12 sie 2021, o 12:57

jajki sadzone, ziemniaki, mizeria! ;)

RTjoign
Forumowiczka

-

Post autor: RTjoign » 13 wrz 2021, o 09:33

Higuain ma sporą rysę na swojej karierze, tego nawet nie zamierzam negować i mówić, że to nieprawda. Ale pisanie tylko tego i na podstawie tego powiedzieć, że nie jest wart nawet 45 milionów gdy takie Sterlingi chodzą po 50, nawet nie próbując spojrzeć na jego liczby, które chcąc nie chcąc robią wrażenie jest dla mnie no słabe. Osobiście nigdy nie nazwę Gonzalo Top 3 napastników świata, bo to też będzie kłamstwo, głównie przez to, że nie wytrzymuje presji finałów. Juventus ma o tyle dobrze, że nie będą mieli tylko Gonzalo, a także młodego Dybale, który z roku na rok robi coraz większe postępy oraz jeszcze Mandżukicia na ławce, więc to wcale nie zamyka im furtki do wygrywania trofeów w Europie.

Ten przykład był czysto hipotetyczny. Nie twierdzę, że Suarez ma po co odchodzić, lub że chce, bo pewnie nigdzie się nie wybiera nie mając po co. Ale jeśli tak bardzo to nie pasuje, to zamieńmy Suareza na kogoś, kto odszedł raz z Barcy. Figo. No na pewno mi nie wmówisz Stog, że dla Ciebie to nawet dobrze, że poszedł do najgroźniejszego rywala w lidze zamiast np. do Anglii czy Włoch, skoro już miał odejść. Tak samo żaden kibic Arsenalu nie wmówi mi, że wolałby opchnąć Thierryego United czy innej Chelsea zamiast Barcelonie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama w kuchni”