kawa, herbata czy energetyk

Potrawy, przepisy, smakołyki dla nas i naszych dzieci.. Zachwyć rodzinę i gości swoją kuchnią!
brownie
Młodsza Forumowiczka

kawa, herbata czy energetyk

Post autor: brownie » 17 paź 2018, o 09:58

Co najczęsciej pijecie by się solidnie obudzić? Kiedyś nałogowo pochłaniałam kawę al mam wrazenie że z czasem jej działanie na mnie zmalało, teraz jak potrzebuję kopa energii to wolę wypić tigera, szybciej działa i budzi natychiastowo.

nimco
Forumowiczka

Re: kawa, herbata czy energetyk

Post autor: nimco » 31 paź 2018, o 22:51

Zdecydowanie herbata i ta jest moją ulubioną https://www.bee.pl/dennree-herbata-ziel ... 12733.html . Oczywiście zielona, najbardziej zdrowa razem z białą odmianą ;)

alice
Forumowiczka

Post autor: alice » 14 lis 2018, o 09:48

Kiedyś byłam bardzo na "nie", jeśli chodzi o energetyki ale teraz uważam, że raz na jakiś czas sięgnąć, bo faktycznie najlepiej pobudzają. Puszka tigera po nieprzespanej nocy i jesteśmy na chodzie.

Nati
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Nati » 20 lis 2018, o 10:21

Akurat z energetykami byłabym ostrożna, ale jeśli chodzi o herbaty czy też kawy to uwielbiam je pić! Polecam przy tym sklep Szlachetny Smak, gdzie można je znaleźć w świetnych cenach i jakości.

Awatar użytkownika
jumpsuit
Świeżynka

Post autor: jumpsuit » 21 lis 2018, o 11:14

Akurat od energetyków trzymałabym się z daleka, bo pełne są świństw, które źle będą wpływać na nasz organizm - zwłaszcza serce. Jeżeli sytuacja jest wyjątkowa i sięgniemy raz po energetyka, to jeszcze jest ok, ale jak częściej, to już chyba lepiej pić kawę, choć też nie powiedziałabym, że jest całkowicie zdrowa. Mi wystarczy herbata zielona po przyjściu do pracy i energetyczna muzyka w drodze do biura, żeby się rozbudzić.

DobraMama
Forumowiczka

Post autor: DobraMama » 12 gru 2018, o 14:23

Jeżeli chodzi o napoje to ja jedynie kawa, czasem herbata, ale energetyki do mnie nie przemawiają i staram sie ich unikać. Teraz mam na oku nową herbatę której jeszcze nie miałam okazji próbować wcześniej. Jest nią https://big-active.pl/ producent ten produkuje Białą herbatę której jestem bardzo ciekawa. Mam nadzieję że uda mi się szybko ją zamówić.

yuta
Świeżynka

Post autor: yuta » 4 sty 2019, o 21:31

Bardzo lubię zieloną herbatę, ale zielonej kawy jeszcze nie próbowałam. Podobno jest bardzo smaczna - chętnie przekonam się w przyszłości.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama w kuchni”