Byliście kiedyś na Bali ?

Każda mama ma jakiegoś bzika -czyli wszystko o naszych sposobach na spędzenie wolnego czasu, o naszych zwierzętach, fanaberiach i pasjach.. Książka, kino, filmy, muzyka..
Wysimirska
Forumowiczka

Byliście kiedyś na Bali ?

Post autor: Wysimirska » 27 gru 2016, o 11:07

Byliście kiedyś na Bali ? Ponoć to piękna wyspa :) Tak się zastanawiam Bali czy Komodo? Gdzie woleli byście pojechać?

odeta
Młodsza Forumowiczka

Re: Byliście kiedyś na Bali ?

Post autor: odeta » 22 wrz 2017, o 14:11

Wszystko jedno gdzie byle odpocząc i było bezpiecznie bo teraz to w pierwszej kolejności trzeba sprawdzac zeby zamiast wakacji nie przeżyć horrroru

EllenRipley
Młodsza Forumowiczka

Post autor: EllenRipley » 23 lis 2017, o 15:09

Myślę, że nie trzeba tak daleko wybierać się, by miło spędzić czas. Przecież dużo bliżej znajduje się choćby Malta, na której pobyt dostarczyć może naprawdę sporo wrażeń. Sama podróż przebiega raczej sprawnie. Ja raz pojechałam najpierw do Neapolu, a później promem na Maltę. Chociaż na chwilę obecną nie jestem w stu procentach pewna, czy jest takie połączenie pomiędzy Neapolem, a Maltą. W razie czego można zawsze udać się do innego miasta, gdzie rzeczywiście będzie można wykupić wycieczkę promem. Możliwości jest mnóstwo. :happy:

Bamberka
Forumowiczka

Post autor: Bamberka » 31 maja 2018, o 12:46

Trochę kasy brakuje. Na taką wycieczkę, to bym musiała z rok oszczędzać. Do tego przydałoby się rodzinę zabrać, okres oszczędzania się znacznie przedłuża.

kasiasobol
Świeżynka

Post autor: kasiasobol » 20 lip 2018, o 14:25

Niestety nie, ale bardzo marzą mi się tam wakacje. :) Może w przyszłym roku uda nam się tam polecieć

olga83
Forumowiczka

Post autor: olga83 » 30 lip 2018, o 09:55

Do takiej podróży warto się odpowiednio przygotować. Firma mySafety ma w ofercie coś takiego jak Pakiet Podróżny https://sklep.mysafety.pl/pl/p/Pakiet-Podrozny/45. Pakiet ten zapewnia nam wsparcie w przypadku utraty bagażu, dokumentów czy gadżetów typu klucze i ułatwia odzyskanie utraconych przedmiotów. Nie jest to drogie - teraz dodatkowo w promocji. Warto więc się zabezpieczyć, by nie popsuć sobie wakacji.

Beatris
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Beatris » 30 lip 2018, o 12:50

Na takie wyspy, fajniej chyba jechać, kiedy u nas jest jesień lub zima. :)

dorota90
Świeżynka

Post autor: dorota90 » 26 sie 2018, o 22:27

WItam wszystkich. Osobiście na wyspie Bali nie byłam, ale za to mam znajomą która była tam na wakacjach. Bardzo sobie chwaliła te wakacje i mi też polecała więc myślę, że warto.

marika123
Świeżynka

Post autor: marika123 » 12 wrz 2018, o 13:25

Wycieczka na Bali bardzo mi się marzy więc mam nadzieję, że kiedyś uda mi się tam polecieć.

karolciaaa
Forumowiczka

Post autor: karolciaaa » 18 wrz 2018, o 07:31

Nieee ale zastanawialiśmy się nad tym :) chociaż w tym roku padło jednak na Sardynię, bo na https://wakacjenasardynii.pl/ znaleźliśmy super kwatery, fajne rozrywki no i to był dobry wybór. Jak nie byliście jeszcze to się nie zastanawiajcie bo to najładniejsze miejsce jakie widziałam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hobby i rozrywka”