Wyjazd z dzieckiem - lubuskie

Każda mama ma jakiegoś bzika -czyli wszystko o naszych sposobach na spędzenie wolnego czasu, o naszych zwierzętach, fanaberiach i pasjach.. Książka, kino, filmy, muzyka..
ewasygnet
Świeżynka

Wyjazd z dzieckiem - lubuskie

Post autor: ewasygnet » 6 sie 2016, o 17:10

Cześć Mamy!
Macie jakieś ciekawe propozycje na kilka dni w rejonie lubuskiego? Dostałam właśnie krótki urlop i chciałabym zabrać gdzieś ze sobą mojego Frania taak
Słyszałam dużo dobrego o parku Kulturinsel w Niemczech, poleca ktoś?

haniamilecka
Świeżynka

Re: Wyjazd z dzieckiem - lubuskie

Post autor: haniamilecka » 6 sie 2016, o 18:42

Zabierz Frania do Kulturinsela właśnie, bardzo fajny park rozrywki z przyjaznymi cenami :)

ramoska
Świeżynka

Post autor: ramoska » 7 sie 2016, o 19:14

Zgadzam się, byłam tam rok temu z maluchami i jestem zadowolona. Ladne miejsce, dużo atrakcji i sympatyczna obsługa. W Polsce takich niestety nie ma.

ewasygnet
Świeżynka

Post autor: ewasygnet » 14 sie 2016, o 13:25

Dziękuję za opinię. Pisałam do nich dzisiaj i zarezerwowałam wstępnie termin wyprawy :D Faktycznie nie jest drogo, poza tym - domek na drzewie! Czegóż więcej chcieć :D :D :D

nastkakowal
Młodsza Forumowiczka

Post autor: nastkakowal » 4 paź 2016, o 21:36

Mógłbym coś podpowiedzieć ;) jak się wyjazd dobrze klei to ludzie zapominają się zabezpieczyć ;) i nie, nie chodzi mi o nic intymnego. Zabezpieczenie życia, to jednak dużo poważniejsze i bardziej odpowiedzialne zadanie. Wszystko ma znaczenie, szczególnie jeśli są to miejsca kontuzjogenne ;)

Beata Wer
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Beata Wer » 13 sty 2017, o 11:50

Wyjazd z dzieckiem w każdym wieku trzeba dobrze przygotować,czyli dobrać atrakcje do wielu i zainteresowań dziecka. Warto przed wyjazdem zapoznać się z ofertą różnych parków rozrywki znajdujących się w okolicy naszego docelowego miejsca. Każde dziecko uwielbia tego typy zabawy i spędzanie wspólnie czas z rodzicami.

Anastazja
Forumowiczka

Post autor: Anastazja » 8 paź 2018, o 19:33

Jeżeli chodzi o wyjazd z dzieckiem to ja polecam Ci sie zapoznać też z blogiem jakim jest nianio.com.pl, znajdziesz tutaj bardzo dużo ciekawych ofert na które warto zwrócić uwagę. Polecam Ci sie z tym zapoznać ponieważ jest to bardzo wartościowy blog o wielu ciekawych tematach.

zofialipska
Forumowiczka

Post autor: zofialipska » 7 lis 2018, o 13:00

Zależy co chcecie robić, ja z dzieckiem w zeszłym roku byłam w Krakowie na kilka dni. Jest tam sporo atrakcji dla dzieci. mojej Zosi najbardziej podobały sie podziemia - poszliśmy na zwiedzanie z przewodnikiem. Ale z lubuskigo do małopolski kawał drogi :/ Mam pod Poznaniem ciotkę do której raz w roku jeździmy na tydzień, daj znać jeśli znajdziesz coś fajnego w tamtych okolicach, może przy okazji będziemy mogli skorzystac :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hobby i rozrywka”