Rocznica ślubu - impreza

Każda mama ma jakiegoś bzika -czyli wszystko o naszych sposobach na spędzenie wolnego czasu, o naszych zwierzętach, fanaberiach i pasjach.. Książka, kino, filmy, muzyka..
Matka_Wariatka
Forumowiczka

Rocznica ślubu - impreza

Post autor: Matka_Wariatka » 10 paź 2018, o 07:50

Cześć,
pomagam właśnie rodzicom zorganizować imprezę z okazji okrągłej rocznicy ślubu. Szukam sali na tą uroczystość we Wrocławiu. Zastanawiałam się na Jasek Premium Hotel. To dlatego, że niedawno byłam tam na konferencji i bardzo mi się tam spodobało. Dodatkowo kuchnia jest smaczna, więc podsumować mogę, że jest pięknie, smacznie i sympatycznie, bo obsługa jest profesjonalna i miła. Widziałam, że organizują różne uroczystości, ale jednak miałam tam doświadczenie z konferencją, a nie z tego typu imprezą jaką teraz organizujemy. Może ktoś na forum był tam na jakiejś imprezie typu rocznica ślubu?

Ramona
Świeżynka

Re: Rocznica ślubu - impreza

Post autor: Ramona » 12 paź 2018, o 20:22

Pewnie,że byłam na takiej uroczystości jednak odbyła się ona w Krakowie w restauracji Szara Gęś.
Uroczystość ta była bardzo elegancka,zorganizowana w miejscu serwującym dania kuchni polskiej.Dodatkowo obsługiwała nas miła i kompetentna obsługa,chętnie doradzająca gościom w kwestii wyboru deserów czy trunków. Restauracja ma śliczny wystrój,nowoczesny i klimatyczny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hobby i rozrywka”