kamper na wakacje?

Każda mama ma jakiegoś bzika -czyli wszystko o naszych sposobach na spędzenie wolnego czasu, o naszych zwierzętach, fanaberiach i pasjach.. Książka, kino, filmy, muzyka..
dynamical
Forumowiczka

kamper na wakacje?

Post autor: dynamical » 24 cze 2016, o 10:14

Co sadzicie o podroży autem kampingowym w wakacje? Jak wstępnie oglądadalam oferty w necie to znalazłam np. takie dethleffs kampery. Zapowiada się to bardzo ciekawie. Na zdjęciach kampery wyglądają całkiem spoko. Maja meble aneks kuchenny. No i można jeździć gdzie się chce. nie trzeba szukać hotelów. Mozna znacznie więcej zwiedzić...

Wysimirska
Forumowiczka

Re: kamper na wakacje?

Post autor: Wysimirska » 14 gru 2016, o 21:58

Ja tam wolę bardziej egzotyczne wakacje, typu łódź liveaboard na Komodo i nurkowanie. To byłby moje wymarzone wakacje :)

odeta
Młodsza Forumowiczka

Post autor: odeta » 22 wrz 2017, o 14:12

Strasznie drogie są kampery niestety :( Mysle ze to by była fajna przygoda ale raczej jednorazowo, co roku to chyba nie, troche ekstramalnie jednak.Jeszcze z małymi dziecmi...

Belch
Forumowiczka

Post autor: Belch » 8 maja 2018, o 10:15

Moim zdaniem lepiej pojechać gdzieś na normalny wakacyjny wyjazd. Ja właśnie zastanawiam się nad wyborem jaki będzie najlepszy. Może ktoś z was zna jakiś sprawdzony hotel, który mógłby mi polecić? Byłabym wam bardzo wdzięczna za pomoc!

jupler
Świeżynka

Post autor: jupler » 25 cze 2018, o 18:28

Ja wolę bardziej klasyczne rozwiązania - komunikacja miejska, a gdy trzeba skorzystać z czegoś szybszego to taksówka - https://itaxi.pl/. Według mnie jeżdżenie kamperem byłoby bardzo męczące, ale kto co lubi :D

zosiak
Świeżynka

Post autor: zosiak » 26 cze 2018, o 09:42

Oj tak! Od zawsze mi się marzyła taka wycieczka, szczególnie po USA. Taki trochę american dream :)

DobraMama
Młodsza Forumowiczka

Post autor: DobraMama » 29 cze 2018, o 18:11

To bardzo dobry pomysł, jednak nim wyjedziecie to polecam wam polisę turystyczna którą oferuje ta firma http://colonnade.pl/dla-ciebie/ubezpiec ... urystyczne Jeżeli chcecie jechać za granice to takie ubezpieczenie będzie wam nie zbędne aby w razie jakiegokolwiek wypadku otrzymać bezpłatną pomoc medyczną za granicą.

MAtiegoEgo
Świeżynka

Post autor: MAtiegoEgo » 1 lip 2018, o 10:25

Ja tam nie lubię podróżować w taki sposób. Wolę mieć zapewniony pokój w hotelu z bardzo wygodnym łóżkiem, do tego all inclusive. To są moje klimaty! :)

foxit
Świeżynka

Post autor: foxit » 5 lip 2018, o 07:53

jupler pisze:
25 cze 2018, o 18:28
Ja wolę bardziej klasyczne rozwiązania - komunikacja miejska, a gdy trzeba skorzystać z czegoś szybszego to taksówka - .... Według mnie jeżdżenie kamperem byłoby bardzo męczące, ale kto co lubi :D
Ja również stawiam na wygodę i zawsze wybieram usługi transportowe od Mieleckiego Radio Taxi - http://www.taxi-mielec.com.pl/ . Jazda kamperem może i jest przyjemna, jednakże na dłuższą metę męcząca, dlatego taxi będzie o wiele wygodniejszym rozwiązaniem - oczywiście wszystko zależy od konkrentego rozwiązania ;)

fiszerowa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: fiszerowa » 18 lip 2018, o 09:29

I jak wam się taki kamper sprawdził na wakacjach? Ja osobiście wolę pojechać samochodem w miejsce docelowe i nocować w hotelach, bądź pensjonatach. Nawet wczoraj udało mi się znaleźć http://rezydencjalawendowewzgorze.pl/ w Karkonoszach. Mam nadzieję, że znajdzie się jeszcze jakiś wolny nocleg na ten miesiąc w tym miejscu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hobby i rozrywka”