Nietypowe hobby

Każda mama ma jakiegoś bzika -czyli wszystko o naszych sposobach na spędzenie wolnego czasu, o naszych zwierzętach, fanaberiach i pasjach.. Książka, kino, filmy, muzyka..
yuta
Świeżynka

Re: Nietypowe hobby

Post autor: yuta » 4 sty 2019, o 21:38

Niestety, nie mam żadnego hobby; tylko praca, dzieci, dom. Chciałabym to zmienić w Nowym Roku i znaleźć też coś dla siebie.

yuta
Świeżynka

Post autor: yuta » 4 sty 2019, o 21:44

Niestety, nie mam żadnego hobby; tylko praca, dzieci, dom. Chciałabym to zmienić w Nowym Roku i znaleźć też coś dla siebie.

pieknyolek
Młodsza Forumowiczka

Post autor: pieknyolek » 31 sty 2019, o 10:36

Nie wiem czy można to podciągnąć pod hobby ale ja tam lubie zebrać grupkę znajomych usiąść z nimi w kółku palić sziszę i gadać na wszystkie możliwe tematy. Kupiłem ostatnio sziszę na 6 węży i minimum 2 razy w tygodniu robię ze znajomymi spotkania ;) Mega to poprawia więźi więc polecam każdemu spróbować ;)

rezolutna
Forumowiczka

Post autor: rezolutna » 22 cze 2019, o 11:41

Ja myślę ze czytanie książek też niedługo będzie nietypowym hobby. A ja nie mam zamiaru przestać czytać. A jak już o książce mowa, to lubię książki oparte na faktach np ta Zdarzyło się naprawdę, Hanna Bogoryja-Zakrzewska, Katarzyna Błaszczyk. Powstala na podstawie reportaży dziennikarskich np dzieczyna ktora zgadza się na seks za pieniadze a wlaściwie za nowy telefon. Sporo takich trudnych spraw. Warto przeczytać.

retewa
Świeżynka

Post autor: retewa » 5 wrz 2019, o 15:01

Ja uwielbiam jazdę na motocyklu. Mąż w tamtym roku sprezentował mi osk-jantar.com/prawo-jazdy-motocykl-kat-a i od tamtego czasu co weekend gdzieś jeżdżę :)

MalwinaPn
Świeżynka

Post autor: MalwinaPn » 5 lis 2019, o 14:55

Zdecydowanie decoupage :) Czyli takie amatorskie ozdabianie przedmiotów za pomocą motywów wyciętych z serwetek lub w nieco bardziej wypasionej wersji - ze specjalnych papierów. Pozwala fajnie się odstresować i czasem nawet zrobić coś fajnego ;) Gdyby ktoś chciał się więcej dowiedzieć o decoupage to polecam artykulik - https://www.stonogi.pl/blog/decoupage-jak-rozpoczac-przygode-b10.html

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hobby i rozrywka”