księgowość do firmy

Jak pogodzić macierzyństwo z karierą zawodową? Jak prowadzić firmę mając dziecko? Praca w domu.. Wszystko o finansach
dorika
Młodsza Forumowiczka

księgowość do firmy

Post autor: dorika » 14 mar 2018, o 11:08

Ma ktoś z Was doświadczenia z księgowością internetową, głównie chodzi mi o tax care, rozkręcamy biznes i chcemy możliwie jak najbardziej ciąć koszty, to biuro nam wpadło w oko bo jednak ceny mają przystępne w porównaniu z księgowymi z którymi rozmawialiśmy.

laleczka
Forumowiczka

Re: księgowość do firmy

Post autor: laleczka » 31 mar 2018, o 15:09

Księgowość to fundament firmy, więc dbajmy by fundamenty były solidne i nie wkradały się w nie błędy, aby nasza firma nie runeła jak domek z kart przez jeden niedopatrzony szczegół. Warto zlecić audyt finansowy raz na jakiś czas firmie. Dzięki takiemu działaniu nasze fundamenty firmy zostaną prześwietlone w poszukiwaniu nieprawidłowości rozliczeniowych. Każdy błąd może być zabójczy w skutkach po czasie więc warto czasem się zastanowić nad audytem.

Matka_Wariatka
Forumowiczka

Post autor: Matka_Wariatka » 3 lip 2018, o 13:59

Miałem z iFirmą, ale wolę jedna stacjonarne biuro rachunkowe, korzystam już od lat i współpraca układa się świetnie, nie miałem jeszcze nigdy problemów czy to z US czy to z ZUS-em, wszystkie deklaracje wysyłane na czas, podatek do zapłaty podliczony na czas.

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 12 lip 2018, o 08:00

Pomoc zewnętrznego biuro księgowo-rachunkowego to w dzisiejszych czasach standard. Lepiej zlecić to komuś kto ma w tym zakresie wiedze i doświadczenie, niż samemu się za to brać nie mając o tym pojęcia. Ja kiedyś też zastanawiałam się nad księgowością ale zdecydowałam się na biuro księgowe w Gdańsku MG Finanse. Ja jestem zadowolona z wyboru i ich usług.

ewelina92
Młodsza Forumowiczka

Post autor: ewelina92 » 3 paź 2018, o 17:09

Jeśli już o księgowości mowa, to czy wiecie, czym jest VAT UE? Jeśli nie, zajrzyjcie na https://paniala.pl/wiedza/vat-ue/ - w treści wpisu nie tylko wytłumaczono jego definicję, ale również napisano, jak go uzyskać, czy kiedy jest wręcz niezbędny!

jupler
Młodsza Forumowiczka

Post autor: jupler » 31 paź 2018, o 15:35

Najlepsze są aplikacje typu https://wfirma.pl/ - dzięki nim można zająć się księgowością samodzielnie. Jest to znacznie lepsze rozwiązanie, niż szukanie pomocy księgowej. Z całą pewnością dużo tańsze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca, kariera, firma i finanse”