Wyposażenie gastronomii

Jak pogodzić macierzyństwo z karierą zawodową? Jak prowadzić firmę mając dziecko? Praca w domu.. Wszystko o finansach
karolciaaa
Forumowiczka

Wyposażenie gastronomii

Post autor: karolciaaa » 16 sty 2018, o 15:54

Stwierdziłam że nadeszła pora na usamodzielnienie się i chce założyć swoją restaurację. wnętrze mam już urządzone bo mam smykałkę do takich rzeczy ale nie wiem jakie urządzenia najlepiej kupić :pomocy: tyle tych firm że nie wiem na którą się zdecydować

kulska
Forumowiczka

Re: Wyposażenie gastronomii

Post autor: kulska » 23 sty 2018, o 15:47

Na pewno weź pod uwagę zmywarki winterhalter, bo są po prostu najlepsze, jak startować to właśnie z takim profesjonalnym sprzętem który posłuży długie lata

EllenRipley
Forumowiczka

Post autor: EllenRipley » 21 mar 2018, o 12:47

A co konkretnie w takiej restauracji chciałbyś podawać? Jakiego typu posiłki? To będzie poważna restauracja, czy raczej niewielki bar albo kawiarnia? Według mnie wśród wyposażenia lokalu gastronomicznego nie może zabraknąć przede wszystkim urządzeń, które byłyby w stanie pomóc w utrzymaniu higieny i czystości. Profesjonalne zmywarki Winterhalter rzeczywiście są trafnym wyborem. Są wydajne i mogą służyć przez długi czas. Napisz więcej o lokalu, to doradzimy coś jeszcze.

:happy:

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 22 kwie 2018, o 21:47

Dobrze by było wyposażyć się w dobry piekarnik , moja znajoma ma restauracje i zakupiła piekarnik Candy FPE209/6X i jest z niego bardzo zadowolona . Twierdzi , że nigdy by nie zamieniła go na żadnego innego. Nie dawno wspominała , że planuje kupić taki sam do domu .

DobraMama
Forumowiczka

Post autor: DobraMama » 8 lip 2018, o 09:58

Jeżeli chodzi o wyposażenie gastronimi to każda powinna miec na wyposażeniu takie opakowania gastronimiczne, dzięki takim opakowaniom nasi klienci będą mogli zamawiać jedzenie telefonicznie lub nawet brać na wynos, nie każdy klient lubi jadac w lokalu więc to dobrze mieć mozliwość dać na wynos.

rezolutna
Forumowiczka

Post autor: rezolutna » 30 sie 2018, o 23:50

Skoro nie wiesz co dalej masz kupić to ciężko widzę ten twoj biznes. Jak starujesz musisz mieć zaplanowane wszystko. Oczywiście że możesz sobie kupić na poczatek ladnego laptopka, tylko czy to jest najważniejsze? Przemyśl jeszcze ten start w biznes.

zofialipska
Forumowiczka

Post autor: zofialipska » 7 wrz 2018, o 08:05

Ja poszłam po prostu do sklepu, wyłowiłam dobrego doradcę i przepytałam go co będzie najlepsze, doradził co warto, co ma jakieś mankamenty, a z czego można skorzystać bo akurat jest jakaś promocja.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca, kariera, firma i finanse”