Strona 1 z 1

Dodatkowa praca w domu - MyLead

: 29 lip 2017, o 16:09
autor: Bryłka83
Nie wierzycie, ze dodatkowa praca w domu istnieje i moze przynosic efekty w postaci pieniazkow? Wszystkim niedowiarkom polecam odwiedziny na portalu MyLead. Skupiaja mase programow afiliacyjnych w jednym miejscu. Jezeli mamy swoja wlasna strone www, wlasnego bloga czy dobrze prowadzony FP - mozemy je, po darmowej rejestracji na portalu, zglosic - dostaniemy okreslony program partnerski i reklamy do zamieszczenia u siebie na stronie. Potem pozostaje nam tylko czekanie i pozycjonowanie swojej strony, aby wiecej osob na nia wchodzilo i zarabialo dla nas kase. Proste? - pewnie, ze tak!

Re: Dodatkowa praca w domu - MyLead

: 30 sie 2017, o 16:02
autor: Belch
Zdecydowanie bardziej ufam pracy znalezionej na takim portalu gowork. Tez może być to dodatkowa praca, ale na umowe. Mamy wtedy wszystkie świadczeniu, urlopy oraz zagwarantowaną wypłatę co miesiąc.

Re: Dodatkowa praca w domu - MyLead

: 5 lut 2018, o 13:41
autor: gargamas
To może i ja się wypowiem w temacie. Ostatnio czytałam ciekawy artykuł odnośnie zatrudnienia. I wynika z niego, że ciekawą i dobrze płatna pracę wcale nie jest trudno znaleźć. Trzeba tylko mieć odpowiednie wykształcenie i poświęcić trochę czasu na szukanie!

Re: Dodatkowa praca w domu - MyLead

: 6 sie 2018, o 08:58
autor: olga83
Moim zdaniem jednak lepiej poszukać czegoś "normalnie", to znaczy nie przez internet. Zwłaszcza jeśli to ma być nasza pierwsza praca. Tak jest chyba bezpieczniej. Sama na studiach pracowałam jako hostessa. I bardzo sobie chwaliłam taką pracę.

Re: Dodatkowa praca w domu - MyLead

: 20 sie 2018, o 08:42
autor: Matka_Wariatka
olga83 jakiej pracy w branży jak to jest temat o zarabianiu przez internet? Ja tam zaczęłam obstawiać wydarzenia sportowe i tak sobie dorabiam. Mam jakiś tam budżet , nie gram ryzykownie ale wychodzę na + .

Re: Dodatkowa praca w domu - MyLead

: 23 sie 2018, o 16:45
autor: suszek
Często szukam takiej pracy - lubię pracować w domu albo w nienormowanych godzinach. Ostatnio zostałam korespondentem sądowym dla prywatnej firmy, ale kokosów z tego nie ma, a pracy jest naprawdę dużo. Z niecierpliwością czekam na wygaśnięcie umowy.

Re: Dodatkowa praca w domu - MyLead

: 27 gru 2018, o 13:13
autor: Adaceg
Mnie skusiła oferta pracy w Holandii w agencji In Person. Dostaje regularne podwyżki, zwrot kosztów dojazdu do pracy itp... ale tez dofinansowanie do mieszkania i oczywiście ubezpieczenie. Dzięki temu, że mam zapewnione tak dobre warunki mogę się w pełni skupić na pracy i odkładaniu pieniążków. Nie sądziłam, że praca w Holandii może tak dobrze wyglądać.

Re: Dodatkowa praca w domu - MyLead

: 31 gru 2018, o 15:43
autor: mamma999
Strona https://poradnikpracownika.pl/ pomoże Wam w tym, aby taka praca była zgodna ze wszystkimi przepisami prawnymi. Dowiecie się na tej stronie przede wszystkim tego, w jaki sposób powinno się z takiej pracy rozliczać. Na pewno bardzo Wam to we wszystkim pomoże.