Dodatkowa praca w domu - MyLead

Jak pogodzić macierzyństwo z karierą zawodową? Jak prowadzić firmę mając dziecko? Praca w domu.. Wszystko o finansach
Bryłka83
Forumowiczka

Dodatkowa praca w domu - MyLead

Post autor: Bryłka83 » 29 lip 2017, o 16:09

Nie wierzycie, ze dodatkowa praca w domu istnieje i moze przynosic efekty w postaci pieniazkow? Wszystkim niedowiarkom polecam odwiedziny na portalu MyLead. Skupiaja mase programow afiliacyjnych w jednym miejscu. Jezeli mamy swoja wlasna strone www, wlasnego bloga czy dobrze prowadzony FP - mozemy je, po darmowej rejestracji na portalu, zglosic - dostaniemy okreslony program partnerski i reklamy do zamieszczenia u siebie na stronie. Potem pozostaje nam tylko czekanie i pozycjonowanie swojej strony, aby wiecej osob na nia wchodzilo i zarabialo dla nas kase. Proste? - pewnie, ze tak!

Belch
Forumowiczka

Re: Dodatkowa praca w domu - MyLead

Post autor: Belch » 30 sie 2017, o 16:02

Zdecydowanie bardziej ufam pracy znalezionej na takim portalu gowork. Tez może być to dodatkowa praca, ale na umowe. Mamy wtedy wszystkie świadczeniu, urlopy oraz zagwarantowaną wypłatę co miesiąc.

gargamas
Forumowiczka

Post autor: gargamas » 5 lut 2018, o 13:41

To może i ja się wypowiem w temacie. Ostatnio czytałam ciekawy artykuł odnośnie zatrudnienia. I wynika z niego, że ciekawą i dobrze płatna pracę wcale nie jest trudno znaleźć. Trzeba tylko mieć odpowiednie wykształcenie i poświęcić trochę czasu na szukanie!

olga83
Forumowiczka

Post autor: olga83 » 6 sie 2018, o 08:58

Moim zdaniem jednak lepiej poszukać czegoś "normalnie", to znaczy nie przez internet. Zwłaszcza jeśli to ma być nasza pierwsza praca. Tak jest chyba bezpieczniej. Sama na studiach pracowałam jako hostessa. I bardzo sobie chwaliłam taką pracę.

Matka_Wariatka
Forumowiczka

Post autor: Matka_Wariatka » 20 sie 2018, o 08:42

olga83 jakiej pracy w branży jak to jest temat o zarabianiu przez internet? Ja tam zaczęłam obstawiać wydarzenia sportowe i tak sobie dorabiam. Mam jakiś tam budżet , nie gram ryzykownie ale wychodzę na + .

suszek
Świeżynka

Post autor: suszek » 23 sie 2018, o 16:45

Często szukam takiej pracy - lubię pracować w domu albo w nienormowanych godzinach. Ostatnio zostałam korespondentem sądowym dla prywatnej firmy, ale kokosów z tego nie ma, a pracy jest naprawdę dużo. Z niecierpliwością czekam na wygaśnięcie umowy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca, kariera, firma i finanse”