Dobra reklama firmy

Jak pogodzić macierzyństwo z karierą zawodową? Jak prowadzić firmę mając dziecko? Praca w domu.. Wszystko o finansach
Kamilla
Świeżynka

Dobra reklama firmy

Post autor: Kamilla » 17 sty 2017, o 20:13

Gdzie najlepiej reklamować swoja firmę i w jaki sposób to robić by było to efektywne?

Kometka
Młodsza Forumowiczka

Re: Dobra reklama firmy

Post autor: Kometka » 17 sty 2017, o 20:25

Moim zdaniem jeśli sami się na tym nie bardzo znamy,to należy powierzyć to zadanie firmie,zajmującej się tym na co dzień i mającej w tym fachu doświadczenie.
Dzisiaj reklama napędza cały interes,jeśli dobrze ja zrobimy możemy odnieść sukces,a na tym przecież każdemu przedsiębiorcy zależy najbardziej.

nimco
Forumowiczka

Post autor: nimco » 20 mar 2017, o 22:50

Na pewno trzeba zadbać o rozgłos w sieci, oczywiście ten pozytywny. W razie pojawienia się negatywnych emocji skierowanych wobec naszej marki, należy czym prędzej zacząć neutralizację, ale tym lepiej by zajęła się profesjonalna firma. Jeśli chodzi o rynek lokalny to warto zainwestować w innowacyjne gadżety - chodzi o to, by klientowi zaimponować pomysłowością i go zaciekawić

Beata Wer
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Beata Wer » 23 maja 2017, o 09:24

Ale na początek polecam stworzyć dobrą stronę internetową. Nie każdy potrafi samodzielnie ja stworzyć,więc polecam zgłosić się do stronysklepowe.pl
Zajmują się zakładaniem stron i sklepów internetowych,działają szybko,sprawnie i bardzo profesjonalnie.

Sasza
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Sasza » 12 cze 2017, o 14:47

Osobiście mogę wypowiedzieć się na temat firmy stronysklepowe.
To faktycznie dobry wybór jeśli ktoś chce szybko i profesjonalnie a do tego nie drogo stworzyć sklep internetowy albo założyć stronę www.

kulska
Forumowiczka

Post autor: kulska » 27 lip 2017, o 10:53

Uważam że bardzo dobrą reklamą da firm jest też nadruk logo i adresu na atrakcyjnych gadżetach. Na pewno takie pokrowce i torby zwracają uwagę potencjalnych klientów, są więc idealne

Bryłka83
Forumowiczka

Post autor: Bryłka83 » 27 lip 2017, o 21:54

W przypadku posiadania firmy, ktora cos sprzedaje - jakies produkty wymagajace opakowania - warto naprawde zainwestowac w dobre opakowania -zarowno pod wzgledem ich jakosci jak i wygladau. Polska firma Joppol od 25 lat zajmuje sie wlasnie produkcja i nadrukiem na opakowania. Zaufaly im wielkie firmy, jak np Ziaja, Goplana czy Krakowski Kredens. Dobrze wiadomo, ze opakowanie kolorowe, z ciekawa grafika - przyciaga wzrok w sklepie, a to sprawia, ze byc moze potencjalny klient zakupi wlasnie ten produkt, prawda?

Belch
Forumowiczka

Post autor: Belch » 16 wrz 2017, o 09:08

Sposobów na reklamę firmy jest bardzo dużo. Między innymi reklamą mogą być opinie pracowników na portalu . Coraz więcej pracowników decyduje sie na ocenę pracodawcy. Warto zadbać aby były to pozytywne opinie a na pewno dzięki temu zbudujesz pozytywny wizerunek swojej firmy!

TadkaXa
Świeżynka

Post autor: TadkaXa » 23 paź 2017, o 12:41

Moim zdaniem firmy, które dopiero zaczynają powinny zastanowić się nad pomocą agencji, które się tym zajmują. Agencja marketingowa pomoże w zaprojektowaniu jak i również realizacji kampanii reklamowej w zależności od możliwości danej firmy.

fajerwerka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: fajerwerka » 22 lis 2017, o 16:54

dużo jest możliwości reklamowania swojego biznesu. Ale trzeba wybrać coś takiego czego nie mają inni, żeby zaciekawić i zachęcić potencjalnych klientów. Jak ja zobaczyłam filmik i ofertę jaką ma samsung showroom to aż nie mogłam uwierzyć że tak daleko technika poszła. Niedługo to nie będzie już żadnych ulotek, tylko wszędzie ekrany dotykowe

ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca, kariera, firma i finanse”