Strona 1 z 1

Jak pogodzić pracę z macierzyństwem

: 20 lut 2015, o 11:15
autor: CloseYourEyes
Potrzebuję pomocy. Otóż po rocznym urlopie macierzyńskim wróciłam do pracy. I wydawało się, że wszystko będzie w porządku, ale przez moje dziecko mogę niedługo stracić pracę. Oczywiście jest ono dla mnie najważniejsze, ale problem jest w tym, że codziennie muszę zwalniać się z pracy, bo dzwonią dziadkowie lub opiekunka dziecka, że dziecko nieustannie płacze. Jak tylko przyjeżdżam to się uspokaja. Ewidentnie widać, że płacze, bo mnie nie ma. Wcześniej przygotowywałam na to dziecko, zostawiałam je na trochę z innymi i nie było problemu. Co z tym zrobić ?

Re: Jak pogodzić pracę z macierzyństwem

: 1 cze 2016, o 13:50
autor: dynamical
Jest wiele możliwości, by pracować z domu. Wiem, że niektóre działy call center umożliwiają pracę z domu. Wystarczy jedynie mieć kompa z dostępem do neta. Firma zapewnia ci odpowiednie oprogramowania i możesz pracować na etat siedząc w domu. Z tego co widzę to dużo osób tak robi, ale to jednak sprawdza się głównie u starszych dzieci, które potrafią się zająć sobą.

Re: Jak pogodzić pracę z macierzyństwem

: 13 cze 2016, o 09:16
autor: Kwiat123
Zmień pracę na taką, która nie zabiera ci aż tyle czasu :) albo przejdź na pół etat, a jak dziecko podrośnie to wróć na pełen wymiar godzin :) Albo możesz tak jak ja wypełniać ankiety przez internet chociaż zarobek jest z tego kiepski, w porównaniu do pracy na pełny etat. Mimo wszystko, warto czasami spróbować czegoś nowego :)

Re: Jak pogodzić pracę z macierzyństwem

: 18 gru 2018, o 12:46
autor: mamanamedal5
Kochane!! Ja też zastanawiam się nad tym jak to zrobić... i im dłużej myślę tym dochodzę do wniosku : coś własnego!! :D :D co sądzicie o pralni? Wpadłam na stronę http://crm1.com.pl/otworz-pralnie/ i wydają się solidną firmą ale mam obawy. Któraś ma pralnię??

Re: Jak pogodzić pracę z macierzyństwem

: 6 lut 2019, o 14:45
autor: pieknyolek
Warto zatrudnić jakiegoś pracownika na twoje miejsce. Polecam skorzystać z pomocy https://apsprofitpolska.pl/.