Praca w domu - czy możliwe?

Jak pogodzić macierzyństwo z karierą zawodową? Jak prowadzić firmę mając dziecko? Praca w domu.. Wszystko o finansach
Pablo42
Świeżynka

Praca w domu - czy możliwe?

Post autor: Pablo42 » 25 paź 2018, o 10:24

Teraz dla wszystkich możliwości znalezienia pracy są ogromne zwłaszcza w internecie. Zobacz na czym polega copywritting i ile można zarobić na pisaniu różnych tekstów.

aktywistka
Świeżynka

Re: Praca w domu - czy możliwe?

Post autor: aktywistka » 7 lis 2018, o 15:27

Pracowałam w podobny sposób jeszcze jakiś czas temu, na urlopie macierzyńskim :) Jednak cieszę się z powrotu do stałej i dobrze płatnej pracy. Tym bardziej, że pod moją nieobecność został uruchomiony specjalny pakiet benefitów. Bardzo się cieszę, bo mogę chodzić do teatru za darmo :D

liliawodna
Świeżynka

Post autor: liliawodna » 30 lis 2018, o 11:35

Wydaje mi się, że trzeba by brać na siebie bardzo dużo zleceń i stresować się ciągle, czy się wyrobimy ze wszystkim, by to się opłacało. Poza tym, z tego, co słyszałam, to niedługo też tacy freelancerzy będą mieli podobne koszty prowadzenia działalności, co normalni przedsiębiorcy, bo władze państwa planują ich obłożyć podatkami - jeśli jeszcze tego nie zrobili. Myślę, że to jest opcja dla tych, co są już wyspecjalizowani w specyficznych rodzajach usług, działali na rynku już jakiś czas i chcą zacząć coś robić na własną rękę, mając już jakąś bazę klientów i kontaktów z poprzednich miejsc pracy.

stella
Forumowiczka

Post autor: stella » 2 cze 2019, o 21:53

No jasne, że taka praca jest mozliwa, jak najbardziej. Ja ostatnio taką znalazłam. Myśle, że duża w tym zasługa dobrze przygotowanego cv. A zrobilam je w szybkiecv - mega jest ten kreator!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca, kariera, firma i finanse”