Biuro rachunkowe

Jak pogodzić macierzyństwo z karierą zawodową? Jak prowadzić firmę mając dziecko? Praca w domu.. Wszystko o finansach
Matka_Wariatka
Forumowiczka

Biuro rachunkowe

Post autor: Matka_Wariatka » 1 paź 2018, o 10:37

Hej moja dotychczasowa księgowa niestety zawiodła i zostałam zmuszona do poszukiwania nowej, czy nie znacie może jakichś dobrych biur rachunkowych w Siedlcach?

olivka86
Forumowiczka

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: olivka86 » 23 paź 2018, o 11:36

Znam ten ból... moja księgowa też zawaliła. Dlatego chcę zacząć samodzielnie prowadzić księgowość z wfirma. Mają prosty program i udostępniają niezbędne narzędzie. Moze też o tym pomyśl? Jak dla mnie to dobre rozwiązanie, szczególnie dla małych firm. Zaoszczędzisz czas i pieniądze.

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » 24 lis 2018, o 11:21

Mnie interesowałaby praca w biurze rachunkowym, ale wiem, że do tego potrzebne są mi odpowiednie dokumenty. Zastanawiam się nad certyfikacją zawodu.

DobraMama
Forumowiczka

Post autor: DobraMama » 4 gru 2018, o 18:03

Mi sie wydaje że dobrym pomysłem byłoby prowadzenie biura rachunkowego zupełnie samemu dla własnej firmy, nie mając nawet w tym doświadczenia. Posiadając takie oprogramowanie jakim jest mojebiuro24.pl. Znajdziesz bardzo dobre rozwiazanie dla twojej firmy, mając je bez problemu poradzisz sobie z księgowością w małej firmie gdzie nie ma pełnej księgowości.

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 13 gru 2018, o 17:44

Ja z całą pewnością polecam Biuro Rachunkowe MG-Finanse z Gdańska , które świadczy kompleksowe usługi księgowe w zakresie prowadzenia księgowości, sporządzania zeznań, deklaracji i umów. Już kilka razy skorzystałam z ich usług, ponieważ księgowość nie jest moją dobrą stroną, a prowadzę całkiem duża firmę. Także miałam możliwość przekonania się o ich rzetelnej pracy.

Magdusiaa1988
Świeżynka

Post autor: Magdusiaa1988 » 17 sty 2019, o 20:59

Polecam KS Biuro Karolina Skupińska (ks-biuro.pl) - super księgowa. Prowadzi także księgowość online, więc miejscowość nie ma znaczenia. Odkąd zaczęłam współpracę z tym biurem rachunkowym, to zawsze wszystko mam zrobione na czas. Do tego księgowa telefonicznie przypomina o terminach, płatnościach do ZUS itp., jest na bieżąco z przepisami. Jestem bardzo zadowolona.

Mila
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Mila » 31 sty 2019, o 21:29

Polecam uwadze taxcare - oprócz abonamentu księgowego, do wyboru dają wiele pakietów usług dodatkowych, dzięki czemu firma generuje spore oszczędności.

kijekodkaszanki
Młodsza Forumowiczka

Post autor: kijekodkaszanki » 19 kwie 2019, o 20:07

W mojej firmie nie potrzebuję innego biura rachunkowego, bo mamy zatrudnionych nawet dwóch księgowych, którzy świetnie sobie radzą ze wszystkim. Ale dodatkowo potzrebowaliśmy do firmy adwokata, ale dlatego nawiazaliśmy współpracę z kancelarią adwokacką Wojas Pawlak z Gliwic. ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca, kariera, firma i finanse”