dokształcanie się

Jak pogodzić macierzyństwo z karierą zawodową? Jak prowadzić firmę mając dziecko? Praca w domu.. Wszystko o finansach
anuka
Forumowiczka

dokształcanie się

Post autor: anuka » 12 wrz 2017, o 09:42

Czy Wasi pracodawcy inwestują w Wasz rozwój czy raczej to we własnym zakresie musicie robić? Sama myśle o studiach podyplomowych żeby trochę powiększyć swoją wiedzę, kusi mnie logopedia :) ale niestety sama muszę na to wyłożyć kasę ale wg mnie warto się rozwijać

zofialipska
Forumowiczka

Re: dokształcanie się

Post autor: zofialipska » 7 wrz 2018, o 08:24

W mojej pracy jak powiedziałam że chciałabym się dokształcić i czy by szef nie wyłożył na to kasy, na początku usłyszałam że nie. Ale nie w moim stylu jest odpuszczanie więc poszłam jeszcze raz, przedstawiłam wszystkie plusy i minusy i powiedział że się zastanowi. Dostałam częściowe dofinansowanie z zakładu pracy i podpisałam lojalkę na 3 lata że się w tym czasie nie zwolnię (2 lata studia same trwają). Tego się właśnie prezes bał najbadziej - da mi kase na studia, ja podniose kwalifikację i pójde do lepiej platnej pracy - stąd ta lojalka (suma sumarum i tak dostałam podwyżkę więc nie szukałabym innej pracy). Polecam zrobić podyplomówkę w WSH we Wrocławiu. Ja tam poszłam na ten kierunek manager e-commerce - jestem mega zadowolona :)

Chalceda
Świeżynka

Post autor: Chalceda » 16 paź 2018, o 20:59

Trochę się zraziłam jeśli chodzi o takie kursy czy szkolenia poprzednia firma zapewniała ich bardzo mało i po najmniejszej linii oporu jeśli chodzi o budżet, były mało na temat a wiedza która wyniosłam była nikła tak na prawdę czas zmarnowany. postanowiłam na własna rękę poszukać jakiś szkoleń, akurat mnie interesuje temat szkoleń z windykacji i znalazłam te https://www.jgt.pl/szkolenia-otwarte,wi ... kucja.html i powoli z powrotem wraca mi nadzieja ze można czegoś się nauczyć :)

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » 30 paź 2018, o 20:55

Ja również potrzebuję doszkolić się w kilku kwestiach związanych z biznesem, ale myślę, że nie będzie z tym kłopotu. Kolejna ważną kwestią jest dla mnie stworzenie wizytówki na stronie https://wykonawca.taelo.pl/ aby mieć więcej zleceń i aby stworzyć sobie własną bazę klientów.

AdrianNowakowski
Świeżynka

Post autor: AdrianNowakowski » 4 lis 2018, o 16:35

jeśli chodzi o dokształcane się to przydatne bywają szkolenia jedno z przydatniejszych jest to szkolenia dla produkcji

fiszerowa
Forumowiczka

Post autor: fiszerowa » 7 lis 2018, o 15:40

Moje Drogie, jeśli tylko macie taką okazję to nie zastanawiajcie się i od razu zapiszcie się na dodatkowe szkolenia i kursy. Ja będąc na macierzyńskim bardzo dużo gotowałam i piekłam - na tyle dużo, że stało się to moją pasją. Wiele koleżanek do dziś zamawia ode mnie torty na urodziny czy inne okazje. Pomyślałam, że fajnie byłoby zrobić jakiś kurs w tym kierunku. Znalazłam https://www.akademiamistrza.pl/wydarzen ... kiernicze/ i chcę właśnie pójść w tym kierunku. Nigdy nie jest za późno na zmianę kierunku w życiu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca, kariera, firma i finanse”