Sprzątanie firm Poznań

Jak pogodzić macierzyństwo z karierą zawodową? Jak prowadzić firmę mając dziecko? Praca w domu.. Wszystko o finansach
DobraMama
Forumowiczka

Sprzątanie firm Poznań

Post autor: DobraMama » 17 lip 2018, o 11:54

Witam wszystkie mamusie, możecie mi polecić dobrą firmę sprzątającą biura? Zależy mi by firma była profesjonalna. A może ktoś korzystał z usług firm sprzątających?

Anastazja
Forumowiczka

Re: Sprzątanie firm Poznań

Post autor: Anastazja » 18 lip 2018, o 15:33

Jeżeli chodzi o sprzatanie firm w Poznaniu to profesjonalna firma sprzatająca którą mogę Ci polecic to twórcy tego bloga eclear.pl, zdradzają tutaj tajniki szybkiego sprzątania ale również doradzają jak wybierać profesjonalne firmy sprzątające powierzchnie użytkowe. Według mnie takie firmy sprzatające to bardzo dobre rozwiązanie jednak w domu wole sprzątać sama zamiast zamawiać usługi sprzątajace.

Dominika3
Forumowiczka

Post autor: Dominika3 » 2 sie 2018, o 18:08

Ciagle korzystanie z uslug firm sprzatajacych to nienajlepsze rozwiazanie.Ja już nie mam problemu ze sprzątaniem domu, odkąd mam zainstalowany odkurzacz centralny. Kiedyś znoszenie normalnego odkurzacza po schodach to była masakra...

doris
Świeżynka

Post autor: doris » 20 sie 2018, o 10:12

Ja sobie chwalę współpracę z firmą sprzątającą Stanbest, każda usługa wykonana jest rzetelnie i mają lepsze ceny od konkurencji.

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » 11 paź 2018, o 06:27

A po co firma sprzątająca skoro ze wszystkim można poradzić sobie samemu? Jest tyle sposobów, dzięki którym bardzo łatwo się sprząta. Może dlatego nie lubicie sprzątania, bo nigdy wcześniej nie mieliście żadnych odpowiednich środków.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca, kariera, firma i finanse”