Praca przez internet

Jak pogodzić macierzyństwo z karierą zawodową? Jak prowadzić firmę mając dziecko? Praca w domu.. Wszystko o finansach
Belch
Forumowiczka

Re: Praca przez internet

Post autor: Belch » 7 maja 2018, o 21:46

Moim zdaniem, praca przez internet to to nie jest dobry sposób na życie. Lepiej odwiedzić jakiś portal z ogłoszeniami o pracę i poszukać czegoś na stale i umowę o pracę. Wtedy będziecie mieć pewność, że zabezpieczycie odpowiednio swoją przyszłość!

rezolutna
Forumowiczka

Post autor: rezolutna » 22 lip 2018, o 19:39

Praca przez neta to super wyjście sama tak pracuję. Ale pamietajcie że pozycjonowanie waszej strony www jest bardzo ważne. Pracując w necie musicie być w nim widoczni. Pozycjonowanie powoduje zwiększenie widoczności w wyszukiwarkach i klienci Was widzą dość szybko. Poza tym dobre pozycjonowanie to wieksze zarobki dość szybko.

parysia8
Młodsza Forumowiczka

Post autor: parysia8 » 23 lip 2018, o 21:06

jak ktoś chce mieć pracę przez internet, to musi mieć porządny i szybki internet, nie ma bata. Ja ostatnio podpisałam umowę z upc, własnie dostałam 2 razy szybszy internet, a płace 10 złotych miesięcznie mniej. Wiec się skusiłam i nie załuję, bo internet faktycznie śmiga

Beatris
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Beatris » 24 lip 2018, o 07:19

Na tym blogu zarabianiewdomu.com można znaleźć sporo fajnych metod na zarabianie w sieci. Co ważne, w większości nie wymagających żadnego własnego wkładu finansowego.

jupler
Młodsza Forumowiczka

Post autor: jupler » 22 sie 2018, o 22:32

Osobiście uważam, że dobrym pomysłemjest założenie swojej strony internetowej i prowadzenie własnego bloga. W Hekko masz tnie pakiety hostingowe, możesz je wykorzystać żeby zacząć zaraibać przez internet ;)

rezolutna
Forumowiczka

Post autor: rezolutna » 12 wrz 2018, o 16:31

Zależy jaki rodzaj pracy chcesz wyonywać przez internet. Ale poza szybkim internetem potrzebny będzie dobry telefon ( nie wszyscy cały dzień spędzają przy kompie) Zobacz tę ofertę https://leasinglaptopa.pl/Apple_iPhone_ ... cf9cc821f2 Nie musisz od razu wykładać całej gotówki. Możesz skorzystać z leasingu telefonu. Spłaca się raty a na końcu dokonuje wykupu. Moim zdaniem dobra propozycja.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca, kariera, firma i finanse”