Praca przez internet

Jak pogodzić macierzyństwo z karierą zawodową? Jak prowadzić firmę mając dziecko? Praca w domu.. Wszystko o finansach
Belch
Forumowiczka

Re: Praca przez internet

Post autor: Belch » 7 maja 2018, o 21:46

Moim zdaniem, praca przez internet to to nie jest dobry sposób na życie. Lepiej odwiedzić jakiś portal z ogłoszeniami o pracę i poszukać czegoś na stale i umowę o pracę. Wtedy będziecie mieć pewność, że zabezpieczycie odpowiednio swoją przyszłość!

rezolutna
Forumowiczka

Post autor: rezolutna » 22 lip 2018, o 19:39

Praca przez neta to super wyjście sama tak pracuję. Ale pamietajcie że pozycjonowanie waszej strony www jest bardzo ważne. Pracując w necie musicie być w nim widoczni. Pozycjonowanie powoduje zwiększenie widoczności w wyszukiwarkach i klienci Was widzą dość szybko. Poza tym dobre pozycjonowanie to wieksze zarobki dość szybko.

parysia8
Młodsza Forumowiczka

Post autor: parysia8 » 23 lip 2018, o 21:06

jak ktoś chce mieć pracę przez internet, to musi mieć porządny i szybki internet, nie ma bata. Ja ostatnio podpisałam umowę z upc, własnie dostałam 2 razy szybszy internet, a płace 10 złotych miesięcznie mniej. Wiec się skusiłam i nie załuję, bo internet faktycznie śmiga

Beatris
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Beatris » 24 lip 2018, o 07:19

Na tym blogu zarabianiewdomu.com można znaleźć sporo fajnych metod na zarabianie w sieci. Co ważne, w większości nie wymagających żadnego własnego wkładu finansowego.

jupler
Młodsza Forumowiczka

Post autor: jupler » 22 sie 2018, o 22:32

Osobiście uważam, że dobrym pomysłemjest założenie swojej strony internetowej i prowadzenie własnego bloga. W Hekko masz tnie pakiety hostingowe, możesz je wykorzystać żeby zacząć zaraibać przez internet ;)

rezolutna
Forumowiczka

Post autor: rezolutna » 12 wrz 2018, o 16:31

Zależy jaki rodzaj pracy chcesz wykonywać przez internet. Ale poza szybkim internetem potrzebny będzie dobry telefon ( nie wszyscy cały dzień spędzają przy kompie) Nie musisz od razu wykładać całej gotówki. Możesz skorzystać z leasingu telefonu. Spłaca się raty a na końcu dokonuje wykupu. Moim zdaniem dobra propozycja.

Awatar użytkownika
henke
Forumowiczka

Post autor: henke » 1 paź 2018, o 09:21

No własnie na własnym blogu nie zarabia się tak wiele.Sama bloguję sobie raz na jakiś czas ale nie mogę tutaj napisać,ze mam jakies super zarobki.Robie to hobbystycznie, przynosi mi to dużą satysfakcję.Ale nie robię tego na pewno dla pieniędzy.

Nie polecam równiez klikania w reklamy czy wypelniania ankiet. Nie wiem ile trzeba byłoby sie naklikać aby zarobić jakieś sensowne pieniądze....

Jesli macie sporo znajomych oraz jeśli chcecie kupować kosmetyki dla siebie taniej,polecam zapisać się do klubu Oriflame.Sama bardzo lubię te kosmetyki, jednocześnie mogę na nich zarobić bo sprzedają kolezankom jak i rodzinie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca, kariera, firma i finanse”